WarszawQA - stolica włącza się w spotkania jakościowe

WarszawQA - stolica włącza się w spotkania jakościowe
Projekt WarszawQA (Warsaw Quality Assurance Group), powstał na wzór spotkań QA / testowania, organizowanych z sukcesem w innych miastach: Poznaniu (PTaQ), Wrocławiu (WrotQA), Krakowie (KraQA), Łodzi (ŁodQA) oraz Bydgoszczy.
Spotkania zostały zainicjowane przez Karolinę Zmitrowicz z ramienia SJSI, do której szybko dołączyła Monika Cywińska.
    
Inauguracyjne spotkanie planowane jest w połowie września, na które już teraz serdecznie zapraszamy. Podczas otwarcia Organizatorzy opowiedzą o swoich zmaganiach, pomysłach i planach. Natomiast Uczestnicy będą mieli przyjemność wysłuchania ciekawych prezentacji oraz wzięcia udziału w dyskusjach.
    
To będzie również dobra okazja do spotkania i rozmów z ludźmi z obszaru zapewnienia jakości, pracujących na co dzień w różnych sektorach biznesowych, przemysłowych i badawczych.
    
WarszawQA  to inicjatywa dedykowana dla  ludzi związanych z obszarem zapewnienia jakości oprogramowania: testerów, inżynierów jakości oprogramowania, QA managerów, ale także analityków, kierowników projektów  oraz twórców oprogramowania. Cel jest oczywisty: wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy pasjonatami obszaru zapewnienia jakości oprogramowania, a także możliwość rozmowy i poznania ludzi o zbieżnych pasjach.
    
Więcej na stronie Quale: http://quale.pl/pl/warsaw-quality-assurance-group-zapraszamy-do-wspolpracy/

To powinno Cię zainteresować