Szkolenie z programowania w C# skierowane jest do osób, które chcą zacząć przygodę z kodem źródłowym w kontekście przygotowania do automatyzacji testów oprogramowania. Od uczestników nie jest wymagana wiedza z kodowania, a jedynie umiejętność obsługi komputera, podstawowa wiedza z testowania oprogramowania oraz analityczne i logiczne myślenie. Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli okazję przećwiczyć każdy z omawianych tematów w formie zadań do wykonania w czasie zajęć.
Wymagana generalna umiejętność obsługi komputera, podstawowa wiedza z testowania oprogramowania oraz analityczne i logiczne myślenie
Szkolenie ma charakter warsztatu połączonego z częścią wykładową.
Będąc uczestnikiem szkolenia „C# dla testerów”, otrzymasz komplet starannie opracowanych materiałów szkoleniowych w formie podręcznika opisującego zagadnienia omawiane podczas szkolenia oraz pełen dostęp do materiałów elektronicznych na platformie edu.ittraining.pl.
Uczestnik szkolenia zdobędzie podstawowe umiejętności programistyczne w języku C# potrzebne do tworzenia prostych aplikacji wspierających testowanie oraz będzie mógł tworzyć testy automatyczne.
Poniższy schemat sugeruje możliwe ścieżki doskonalenia umiejętności i kompetencji z zakresu narzędzi Selenium poprzez udział w szkoleniach.
Na każdy kurs możesz jednak przyjść bez udziału w innym.