Agile & Automation Days - konferencja i warsztaty

Agile & Automation Days - konferencja i warsztaty
16-17 listopada w Krakowie odbędzie się I edycja Agile & Automation Days. To nowe wydarzenie w kalendarzu praktyków testowania.
 

Jak sama nazwa wskazuje, będą to konferencja i warsztaty poświęcone tematyce Agile i automatyzacji. Organizatorzy Agile & Automation Days korzystają z doświadczeń zdobytych podczas tworzenia trzech edycji TestingCup - Mistrzostw Polski w testowaniu oprogramowania. Wśród ankiet wypełnionych przez uczestników TestingCup pojawiło się wiele sugestii, że chcielibyście więcej tematów z obszarów Agile i automatyzacji. Ponieważ formuła konferencji organizowanej przy okazji Mistrzostw jest dość zamknięta, oczekiwania przenoszone zostają na nowe, dedykowane tym obszarom wydarzenie.

To nowe wydarzenie w testerskim kalendarzu korzysta z odbywających się w Europie w listopadzie konferencji EuroSTAR i Agile Testing Days. Prelegenci występujący na tych konferencjach przyjadą do Polski, ale dostępni będą za rozsądniejszą cenę, niż ma to miejsce w przypadku zachodnioeuropejskich wydarzeń. 

Konferencja przygotowana jest z naciskiem na wymiar praktyczny, zarówno jeśli chodzi o same prezentacje, jak i towarzyszące im panele dyskusyjne. Uczestnicy będą też mieć możliwość wzięcia udziału w wybranych miniwarsztatach. Organizatorzy stawiają prelegentom twarde warunki. Zgłoszone tematy nie mogą być „odgrzewanym kotletem” z innych spotkań. 

Agile & Automation Days to także wyjątkowi goście. Już dziś wiemy, że Kraków odwiedzą wybitni eksperci, których można spotkać na najlepszych światowych konferencjach - Janet Gregory – wraz z Lisą Crispin współautorka kultowej książki "Agile Testing: A Practical Guide for Testers and Agile Teams", Alan Richardson -  ekspert testowania technicznego szerzej znany jako "Evil Tester", autor książki „Java for testers” oraz „Selenium Simplified”, a także goszczący już w tym roku i gorąco przyjęty podczas TestingCup - Gojko Adzic.

Konferencja ma być interaktywnym doświadczeniem, które pozwoli Wam spojrzeć na tematykę Agile i automatyzacji pod wieloma względami i na praktycznych przykładach.

 

testerzy.pl są patronem medialnym tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do jesiennego Krakowa!

Szczegółowa agenda konferencji pojawi się już wkrótce. Tymczasem ogłoszono Call for Papers - zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji. Dokładne informacje na ten temat znajdziecie tutaj: http://aadays.pl/call-for-papers/

Już teraz można zarezerwować sobie miejsce na zarówno na konferencji, jak i warsztatach towarzyszących, prowadzonych przez Janet Gregory, Alana Richardsona i Gojko Adzica. Ilość miejsc jest ograniczona. Cennik wejściówek znajdziecie tutaj: http://aadays.pl/cennik/

 

Polecamy!

 

To powinno Cię zainteresować