Black Weekend 2018!

Black Weekend 2018!
Tak, tak... nie zapomnieliśmy. Sprawdźcie, z jakich promocji możecie skorzystać podczas Black Weekend w testerzy.pl!
 

Listopad to czas gorących promocji i obniżek, dlatego i my postanowiliśmy zaproponować Wam dobre szkolenia w dobrej cenie.

Dodatkową niespodzianką jest kurs, który świeżo trafił do naszej oferty - Administracja Jira na poziomie projektowym

Na tym szkoleniu zdobędziecie praktyczne umiejętności rekomendacji tworzenia projektów i efektywnej pracy z narzędziem, a także wiedzę na temat sprawdzonych zasad administracji i utrzymywania wysokiej jakości ładu projektów w narzędziu Jira. Kurs uczy dobrych praktyk administrowania zarówno całą instancją Jiry, jak również pojedynczymi projektami. Po zakończeniu będziecie gotowi do podjęcia pracy z narzędziem i zaczniecie dostrzegać efekt synergii pomiędzy istniejącymi projektami. Premierowe szkolenie odbędzie się jeszcze w tym roku - 17-18 grudnia 2018 r. w Krakowie!

Drugim szkoleniem, które wpadło do naszej promocji jest kurs, którego nie trzeba nikomu przedstawiać - ISTQB Poziom Podstawowy. To szkolenie w promocyjnej cenie oferujemy tylko w jednym terminie - 9-11 stycznia w Katowicach.

Koszt każdego ze szkoleń w promocji wyniesie 1050,00 PLN netto, czyli aż 700 zł rabatu w stosunku do ceny wyjściowej!

Rezerwacji można dokonywać korzystając z poniższych formularzy:

 

Zanim dokonasz rezerwacji, zapoznaj się z informacjami poniżej.

Promocja Black Weekend:

  • dotyczy zgłoszeń wysłanych w dniach 23-25 listopada 2018 r. poprzez formularze dostępne na stronie szkolenia.testerzy.pl;
  • obowiązuje do wyczerpania zapasów - do osiągnięcia maksymalnej liczby osób, które mogą uczestniczyć w każdym ze szkoleń; jedna osoba może dokonać rezerwacji maksymalnie dwóch miejsc na szkoleniach;
  • nie łączy się z innymi promocjami obowiązującymi w testerzy.pl;
  • nie obejmuje oferty egzaminów ISTQB.

 

 

To powinno Cię zainteresować