Czy chciałbyś zostać patronem testerzy.pl?

Czy chciałbyś zostać patronem testerzy.pl?
Lubisz nasze artykuły, analizy, wydarzenia, aplikacje jakie produkujemy? Chciałbyś zostać mecenasem tych wszystkich akcji? To jest możliwe.

Zliczenie wszystkich projektów tworzonych dla społeczności testerskiej, które realizujemy jest niemożliwe nawet dla nas samych. Dlatego też przedstawiamy kilka przykładów.

 • Publikujemy na stronie testerzy.pl około 200 merytorycznych artykułów rocznie. Naszym celem jest to, aby każdego dnia ukazywała się przynajmniej jedna publikacja.
 • Robimy 3 duże analizy – najlepsze wydarzenia, ludzie testowania i zarobki w testowaniu.
 • Dzielimy się z Wami materiałami o testowaniu.
 • Tworzymy darmowe i open-source'owe aplikacje dla testerów jak TestArena czy Generator danych testowych.
 • Współtworzymy aplikację MrBuggy.
 • Organizujemy całkowicie darmową Konferencję testerzy.pl i wspieramy swoim zaangażowaniem, udziałem i patronatem niezliczoną liczbę wydarzeń w Polsce i za granicą.
 • I wiele innych.

Czy to wystarczający powód, abyście wsparli naszą działalność? Otrzymaliśmy już kilka deklaracji, że gdyby testerzy.pl pojawili się w portalach dla mecenasów takich jak np. https://patronite.pl/, moglibyśmy liczyć na współfinansowanie przez Was naszych działań. Naszym patronom chcielibyśmy zaproponować m.in.:

 1. dostęp do nowych aplikacji przed oficjalną premierą,
 2. testerskie publikacje za darmo tylko dla patronów,
 3. gwarantowaną wejściówkę na nasze darmowe wydarzenie,
 4. konsultacje i spotkanie dedykowane tylko dla patronów,
 5. gadżety testerzy.pl.

Odpowiedz na jedno proste pytanie w naszej ankiecie: Czy jesteś zainteresowany wsparciem działań testerzy.pl na rzecz społeczności testerskiej?

Ankieta potrwa do 12 sierpnia br. Wasze odpowiedzi do niczego nie zobowiązują, a są jedynie dla nas odpowiedzią, czy warto pojawić się na jednej z platform crowdfundingowych.

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi!

 

To powinno Cię zainteresować