Druga edycja Quality Excites

Druga edycja Quality Excites
Już w najbliższą sobotę, 25 maja ruszy druga edycja Quality Excites – wydarzenia, którego celem jest promocja idei tworzenia oprogramowania o najwyższej jakości. Czeka na Was aż 12 otwartych wykładów poświęconych jakości tworzonego oprogramowania!
 
Dlaczego warto wziąć udział w wykładach?
Dla 12 otwartych wykładów prowadzonych przez ekspertów i pasjonatów branży QA i DEV, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu automatyzacji, użyteczności, wydajności i bezpieczeństwa oprogramowania. Będzie to okazja do wymiany wiedzy,  wspólnej nauki i zaczerpnięcia nowych inspiracji. Zobacz listę prelegentów i program konferencji  już teraz.
 
O Quality Excites
Quality Excites ma charakter non-profit, wstęp na poszczególne wykłady i warsztaty jest bezpłatny. Udział w konferencji to okazja do wymiany wiedzy, wspólnej nauki i zaczerpnięcia nowych inspiracji. Zakres tematyczny konferencji jest bardzo zróżnicowany – zostaną na niej przedstawione zarówno typowe rozwiązania nietypowych problemów jak i zupełnie niezwyczajne rozwiązania problemów całkowicie zwyczajnych.
 
Gdzie?
Rejestrować się na wykłady można w gliwickim Technoparku, a na wykłady zapraszamy do Centrum Edukacyjno-Kongresowego Politechniki Śląskiej.
 
Kiedy?
Sobota 25 maja 2013 w godz. 9:00-18:00.
 
Partnerami konferencji Quality Excites są testerzy.pl oraz Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych, Chip, Core Magazin, testuj.pl, Helion, Politechnika Śląska, Technopark w Gliwicach oraz GeoAdvert.
 
Strona wydarzenia: http://qualityexcites.pl/
 

To powinno Cię zainteresować