Wejściówka na EuroSTAR 2015 - rozwiązanie konkursu

Wejściówka na EuroSTAR 2015 - rozwiązanie konkursu
Wraz z Organizatorami konferencji EuroSTAR przygotowaliśmy konkurs z niespodzianką dla Czytelników testerzy.pl w postaci wejściówki. Mamy zwycięzcę!
 
Bardzo dziękujemy za wszystkie odpowiedzi w naszym konkursie. Urzekły nas wierszyki, piosenki, nagrania wideo i słowne uzasadnienia, ale... nagroda była niestety tylko jedna. Wejściówkę na EuroSTAR 2015 zdecydowaliśmy przyznać Marcinowi Jędrasowi. Oprócz uzasadnienia (którego fragment publikujemy poniżej) Marcin zaproponował również wyzwanie "Pokaż swoje automaty", które bardzo nam się spodobało i do którego jeszcze wrócimy.
 
Szanowana Redakcjo i Jury konkursu.

Postanowiłem wziąć udział w konkursie, z dwóch powodów.
Chce jechać na konferencje oraz chce przy okazji konkursu pokazać swoje automaty aby inni również je pokazali.
Rzucam hasło "Pokaż swoje automaty". :)

[...]
 
Wiele automatów pewnie już nie jest uruchamianych i poszło na zasłużoną emeryturę  albo do kosza :) . Niektóre z nich pewnie były bardzo ciekawe. Postanowiłem niektóre rejestrować.

Jeśli chodzi o samą konferencje, to jest to dla mnie przede wszystkim okazja do inspiracji, zmotywowania się, poznania środowiska  i zadania pytań ekspertom.
Testowanie jest dla mnie cały czas obszarem pełnym wyzwań, gdzie wciąż jest miejsce na nowe idee dotyczące sposoby wytwarzania oprogramowania, aby na przykład, jeszcze lepiej uwzględnić potrzeby testerskie.
[...]

 

Z całą pewnością możemy powiedzieć, że nikt nie poświęcił tyle czasu i uwagi co Marcin, aby wygrać wejścówkę.

Zwycięzcy gratulujemy! Miłego EuroSTARu!

 

O KONFERENCJI

EuroSTAR jest jedną z największych i najważniejszych konferencji poświęconych testowaniu oprogramowania. Tegoroczna edycja odbędzie się 2-5 listopada 2015 w Maastricht (Holandia).

testerzy.pl od lat wspierają to wydarzenie. O tym, jak ważne jest to wydarzenie i czy warto w nim uczestniczyć mogą świadczyć program oraz mówcy, którzy pojawią się na konferencji.

Oficjalna strona EuroSTAR >>

 

 

Zasady konkursu:

  1. Odpowiedz, dlaczego chciałbyś wziąć udział w tegorocznej konferencji EuroSTAR. 
  2. Akceptowane formy odpowiedzi to tekst, film video lub zdjęcie.
  3. Swoje zgłoszenie prześlij na adres redakcja@testerzy.pl do 16 października br. (do końca dnia). W treści maila podaj swoje imię i nazwisko.
  4. Nasza Redakcja dokona oceny nadesłanych zgłoszeń, biorąc pod uwagę m.in. oryginalność i kreatywność nadesłanych odpowiedzi.
  5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na łamach testerzy.pl do dnia 20 października 2015 r.
  6. Uczestnicząc w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem konkursu oraz na publikację informacji o wygranej na stronie testerzy.pl.

 

Konkurs trwał od 7 do 16 października 2015 r.

 

To powinno Cię zainteresować