KraQA #14

KraQA #14
Testerska jesień w pełni, a tymczasem KraQA dzierży prawdziwy róg obfitości. Na najbliższym spotkaniu spotkają się finaliści konkursu o wejściówkę na Agile & Automation Days: Natalia Szydłak, Szymon Magdziarz i Aleksander Zaleski.

Testerska jesień w pełni, a tymczasem KraQA dzierży prawdziwy róg obfitości. Na najbliższym spotkaniu spotkają się finaliści konkursu o wejściówkę na Agile & Automation Days: Natalia Szydłak, Szymon Magdziarz i Aleksander Zaleski.

Więcej o szczegółach ich prezentacji możecie przeczytać tutaj: http://kraqa.pl/?p=717.

 

Kiedy: 21.10.2015, godz. 18.00

Gdzie: Kraków, Barka Alrina, Bulwar Kurlandzki na wysokości ulicy Gazowej obok Kładki Bernatka (mapa)

Choć rywalizacja będzie jak najbardziej pokojowa i mamy nadzieję kreatywna, to w Waszych rękach leży los zwyciężczyni lub zwycięzcy. to Wy, Uczestnicy, zagłosujecie na swojego faworyta, dlatego spodziewamy się Was w wyjątkowo licznym gronie!

Ale to nie koniec atrakcji, bowiem tego samego wieczoru będzie miała miejsce jeszcze jedna, pełnowymiarowa prezentacja Magdaleny Rabiej "Agile w organizacji testowej? Niemożliwe! Naprawdę?". Tak Magda opisuje czego możemy się spodziewać:

Prawdopodobnie słyszałaś(-eś) to wiele razy: Agile w organizacji testowej nie jest możliwe. Chciałabym opowiedzieć historię dużego zespołu, w którym się to udało. i nie tylko się udało, ale zmieniło nasze życie na lepsze :)

 

Zapisy: https://www.meetup.com/KraQA-pl/events/226051072/

 

Najbliższe spotkanie to prawdziwa uczta dla fanów Agile & Automation - nie może Cię zabraknąć!

 

 

#kraqa #agile&automationdays

 

 
 

To powinno Cię zainteresować