KraQA #31

KraQA #31
Kolejne spotkanie KraQA już w poniedziałek. Zapowiadana prezentacja "Od produktywności do sabotażu - tester w roku 2020" zapowiada się niezwykle interesująco.
 
Kiedy: 23 kwietnia (poniedziałek), godz. 18.00
Gdzie: Kraków, Podgórska 16, Barka Arlina (mapa)

Tematy prezentacji:

Tym razem nasz Kolega, Sławek Radzymiński, opowie co nieco o produktywności, która staje się gorącym tematem w testerskim świecie. Oddajmy mu głos:

"W tym roku znana testerska konferencja organizowana przez Google (GTAC) po raz pierwszy nie będzie skupiała się na automatyzacji testów, ale inżynierii produktywności (ang. engineering productivity). W swojej prezentacji przedstawię jaki wpływ na produktywności zespołu może mieć nowoczesny tester.

Uchylając nieco rąbka tajemnicy zdradzę, że wpływ waha się pomiędzy zwiększaniem produktywności a aktywnym sabotażem. Po wysłuchaniu prezentacji możesz zostać zarówno bohaterem swojego zespołu, jak i czarną owcą. Metody szkodzenia pochodzić będą z nie byle jakiego źródła (odtajnionego manuala CIA).

Jeżeli interesują Cię takie pojęcia jak skręt w lewo (shift left), skręt w prawo (shift right), marnotrawstwo (lean waste), lekki startup (lean startup) w testowanie to nie możesz tego przegapić :)"

 

testerzy.pl wspierają KraQA. Zapraszamy!

 

 

To powinno Cię zainteresować