Rusza Call for Papers Agile & Automation Days 2018!

Rusza Call for Papers Agile & Automation Days 2018!
Przed nami nowa odsłona wydarzenia, które w głosowaniu czytelników testerzy.pl została wybrana najlepszą płatną konferencją testerską 2017 roku. Konferencja odbędzie się po raz kolejny w Krakowie, 15-16 października.
 

W tym roku odpowiedzialność za program po raz drugi została powierzona na ręce Michała Kujałowicza i Bartosza Szulca. Te nazwiska to właściwie gwarancja jakości oraz nowatorskiego podejścia do zawartości i formuły konferencji.

Hasłem przewodnim konferencji jest: FACE THE UNCERTAINTY, INTENSIFY LEARNING

 

Face the uncertainty

Dokąd zmierzają testy i zapewnienie jakości? Automatyzacja, szybkość dostarczania, rozproszenie systemów, sztuczna inteligencja? Czy już za niedługo detekcja na produkcji wraz z reakcją na problem będzie odbywała się tak szybko, że testowania stanie się kompletnie nieuzasadnione?

Niepewność. Niepewność co do roli testerów i developerów. Niepewność co do roli i formy testowania. Niepewność co do jakości naszych produktów. Niepewność związana z ciągłą zmianą. Niepewność naszych decyzji. 

Niepewność, której musimy stawić czoła!

 

Intensify the learning

Jak się w tym odnaleźć? Szybciej uczyć się i wyciągać wnioski. Coraz częściej analizujemy nasze zachowania, procesy, własną wartość, przydatność umiejętności, przydatność procesów. Analizujemy w sposób bardziej naukowy, poparty faktami, nie przekonaniami. Coraz częściej nasze role zaczynają zlewać się z rolami innych. Uczymy się od nich i znajdujemy nowe sposoby dodawania wartości.

To wszystko prowadzi do intensyfikacji uczenia się. Intensyfikacja to konieczność.

 

O czym chcieliby usłyszeć szefowie programowi? Szczegóły znajdziecie na stronie Call for Papers konferencji >>

Na zgłoszenie macie czas do 23 maja. Polecamy i zachęcamy!

 

 

 

To powinno Cię zainteresować