Ostatnie szkolenia w 2017 r. i kalendarz na 2018 r.

Ostatnie szkolenia w 2017 r. i kalendarz na 2018 r.
Ostatnie szkolenia otwarte w 2017 r. zbliżają się wielkimi krokami. Kilka słów o tym, gdzie i w jakim zakresie możecie poszerzyć swoje kompetencje.
 

Opublikowaliśmy już kalendarz szkoleń na I kwartał 2018 r. Znajdziecie w nim szkolenia z zakresu ISTQB na poziomie podstawowym i zaawansowanym, szkolenia z automatyzacji testowania oraz cały wachlarz szkoleń praktycznych jak m.in. "Zawód Tester" czy "Dobry Kierownik Testów".

Szkolenia będą się odbywały w większości dużych miast, więc każdy może znaleźć dogodną dla siebie lokalizację i termin.

Zanim jednak rozpoczniemy rok 2018, czekają na Was dwa szkolenia otwarte. 11 grudnia startujemy ze szkoleniem "ISTQB Poziom Podstawowy" w Gdańsku, które poprowadzi Radek Smilgin oraz "Automatyzacją testowania" w Poznaniu, które poprowadzi Piotr Krzosa. 

13 grudnia w Gdańsku odbędzie się również ostatnia w tym roku otwarta sesja egzaminacyjna. 

Jeśli w Waszych planach na 2017 r. znajduje się uczestnictwo w którymś z tych szkoleń, jest jeszcze ostatnia szansa, aby dołączyć do grup.  

W ramach uczestnictwa w szkoleniach wszyscy uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, dostęp do materiałów na platformie EDU, nieograniczone wsparcie trenera po szkoleniu, smaczny lunch i przerwy kawowe oraz zaświadczenie udziału w szkoleniu w j. polskim oraz angielskim.

Zapraszamy!

 

 

 

To powinno Cię zainteresować