Już rozpoczęła się rejestracja zgłoszeń do EuroStar 2013

Już rozpoczęła się rejestracja zgłoszeń do EuroStar 2013
[Göteborg będzie gospodarzem kolejnego EuroStar] Ruszył nabór zgłoszeń na kolejną konferencję EuroStar. Do 13.02.2013 można wysyłać propozycje tematów. A może by tak wybrać się do Szwecji?

W kolejnej edycji konferencji, przewrotnie, należy... zakwestionować testowanie. Charyzmatyczny szef przyszłorocznej komisji, Michael Bolton (nie aktor a tester), rzucił wyzwanie całemu środowisku testerskiemu wymyślając hasło przewodnie imprezy (Questioning testing). Zachęca także do wymyślania kontrowersyjnych tematów, nawet takich, które z różnych powodów mogły zostać odrzucone na innych konferencjach.

W pięknie nakreślonych planach nowego komitetu jest nastawienie konferencji na przekazywanie osobistych doświadczeń uczestników odnośnie testowania, sukcesów i porażek, projektów i rozwiązań. Aby wydłużyć dyskusje i wymianę poglądów zostanie skrócony czas prezentacji.

Wszystko to sprawia, że z niecierpliwością oczekujemy kolejnego EuroStar. Zdecydowanie i na podstawie własnego empirycznego doświadczenia rekomendujemy udział w tym wydarzeniu wszystkim tym, którzy mają taką możliwość.

Więcej informacji na temat rejestracji i samej konferencji znajdziecie tutaj>>

altTo powinno Cię zainteresować