Spotkanie SPINu w Trójmieście

Spotkanie SPINu w Trójmieście
Zapraszamy na spotkanie SPINu w Trójmieście!Tytuł wystąpienia: Dlaczego system motywacyjny w twojej firmie jest do bani?Prelegent: Janusz Gorycki, Spartez

Termin:  02.02 (środa), godzina 17:30

Lokalizacja: Comarch Oddział Gdańsk, ul. Strzelecka 7B (dla zmotoryzowanych: o tej porze okoliczne parkingi są już zwykle wolne)
Abstrakt:

"Dobra motywacja pracowników w firmach, w których kreatywność, pomysłowość i wysoka wydajność są warunkiem sukcesu, jest krytycznie istotnym elementem budującym lub niszczącym sukces firmy.

Znaczna część firm high tech posługuje się podobnym, niemal standardowym systemem motywacyjnym, opartym na gaussowskiej dystrybucji ocen pracowników, finansowym wynagradzaniu za dobrą pracę, karaniu za złą i zbieraniu opinii o pracowniku od jego/jej kolegów z zespołu.

Na pierwszy rzut oka, system tego typu jest zdrowy, oparty jest na logicznych podstawach i pozwala na sprawiedliwa ocenę.

Chciałbym jednak pokazać że taki system motywacyjny nie tylko nie poprawia wydajności i jakości pracy w firmie softwarowej, ale wręcz wywołuje negatywne skutki dla morale jak i wyników firmy. Chciałbym też przedstawić kilka propozycji alternatywnych, nieobarczonych problemami."ZAPRASZAMY!

Wstęp wolny.

 

 

 

To powinno Cię zainteresować