Testerski październik pełen wydarzeń

Testerski październik pełen wydarzeń
Tak gorącego i obfitującego w wydarzenia miesiąca nie pamiętają najstarsi testerzy. Co ciekawe, wydarzenia rozsiane są prawie po całej Polsce - od południa na północ i ze wschodu po... centrum.

Tak gorącego i obfitującego w wydarzenia miesiąca nie pamiętają najstarsi testerzy. Co ciekawe, wydarzenia rozsiane są prawie po całej Polsce - od południa na północ i ze wschodu po… centrum.

Zaczynamy silnym uderzeniem zupełnie nowego wydarzenia na polskim rynku – No Bullshit About Testing. Wspiera je autorytet Adama Romana i Jakuba Rosińskiego. Agenda skromna acz zacne głowy będą przemawiać. Wydarzenie pod naszym patronatem. Z informacji na stronie można wywnioskować, że są jeszcze bilety.

https://testing.nobullshitabout.com/

10 października 2019
Warszawa, Polska

Z powodu przesunięcia Thunderbuga, będziemy mieli kilka dni oddechu przed szalonym końcem miesiąca. Darmowy i największy (ponad 1000 osób!) TestDive szykuje dla nas moc atrakcji. Śpieszcie się zapisywać, wejściówki tak szybko wychodzą. Patronujemy wydarzeniu.

http://testdive.pl/

22 października 2019
Kraków, Polska

Skok z Krakowa do Ossy i jesteśmy na TestWarez. W tym roku nas nie zaprosili jak podejrzewaliśmy w podsumowaniu 2018 (http://testerzy.pl/wiesci-ze-swiata-testerow/testwarez-2018-podsumowanie). Żałujemy :( Będzie i zagraniczny szef komisji, i chyba najbogatszy zestaw prezentacji w historii. No i kultowy bankiet! Przyznajcie, że będzie Wam brakować naszego podsumowania. Na stronie informacja, że bilety jeszcze są.

https://2019.testwarez.pl/

23-25 października 2019
Ossa, Polska

Na koniec Agile & Automation Days. Bilety już niestety dla uczestników i stety dla organizatorów wyprzedane. Szczęśliwcy z wejściówką w dłoni będą mieli okazję zobaczyć zestaw mówców, jakich jeszcze ten kraj nie widział, a wielu z nich tego kraju jeszcze nie widziało. Współorganizujemy wydarzenie.

https://aadays.pl/

28-29 października 2019
Gdańsk, Polska

Komu jeszcze będzie mało, to w listopadzie może pojechać do naszych sąsiadów -  Niemców na Agile Testing Days, albo Czechów na EuroSTAR.

To powinno Cię zainteresować