Test Dive 2019. Ruszają zapisy!

Test Dive 2019. Ruszają zapisy!
To kolejna edycja krakowskiej, największej, darmowej konferencji testerskiej w Polsce.

Ponad tysiąc testerów z całej Polski zbierze się w jednym miejscu, aby dyskutować o bezpieczeństwie w sieci, poznawać nowinki branżowe, wymieniać się doświadczeniami dotyczącymi Machine Learning’u oraz poznawać tajniki najnowocześniejszych technologii telekomunikacyjnych 5G.

W ciągu jednego dnia, odbywać się będą spotkania networkingowe, panele dyskusyjne i wykłady prowadzone przez specjalistów, którzy na tę okazję przyjadą z różnych zakątków świata. Będziemy mogli spotkać między innymi Petrę Buskovą, Karolinę Zmitrowicz, Tomasza Dubikowskiego, Mateusza Bilińskiego, Michała Sajdaka oraz Adama Romana. Wśród organizatorów oraz prelegentów znajdą się zarówno lokalni przedstawiciele testerskiej społeczności, jak i światowi specjaliści automatyzacji. Zaproponują oni wykłady, warsztaty oraz panele dyskusyjne poprowadzonych przez ponad 20 autorytetów cyfrowego świata.

Co ciekawe jeden z wykładów poprowadzi Pani Wiceminister Cyfryzacji Wanda Buk. Nie wiemy o czym będzie mówić, ale jak czytamy w jej opisie będzie to "Fluent in English and French".

Tegoroczne tematy prelekcji wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród uczestników. Zapisy rozpoczną się dzisiaj! Nie możecie tego przegapić.

Agendę wydarzenia oraz więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

To powinno Cię zainteresować