TESTWAREZ 2011

TESTWAREZ 2011
10-11 października 2011 we Wrocławiu Tematyka: Testować tradycyjnie, czy zwinnie? Głównym tematem tegorocznej konferencji będzie rozważanie, czy testy należy prowadzić w sposób tradycyjny według modelu V, czy w sposób zwinny? Czy testerzy muszą się dostosować do metodyk zwinnych, które są coraz szerzej wykorzystywane? Czy metodyki zwinne dają to co obiecują?


Konferencja jest organizowana przez Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych, które już od ośmiu lat stanowi platformę wymiany doświadczeń oraz miejsce spotkań i dialogu ludzi zajmujących się zapewnieniem jakości.
To już szósta edycja tej konferencji!

Konferencja jest skierowana do ludzi na co dzień zaangażowanych w problematykę testowania; zarówno do praktyków testów, kierowników testów, jak i dla testerów początkujących. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać sprawdzone praktyki, a także osoby bardziej doświadczone, które chciałyby poznać sposoby pracy i porozmawiać z podobnymi do siebie ekspertami. W tym roku szczególnie serdecznie zapraszamy programistów oraz kierowników projektów pracujących w metodykach zwinnych - abyśmy wspólnie wymienili się doświadczeniami ze współpracy.

Konferencja ma umożliwić przekazanie wiedzy, doświadczeń, informacji pomocnych w testowaniu i zapewnieniu jakości gwarantujących uzyskanie i utrzymanie wysokiej jakości aplikacji i systemów IT. Możliwe jest przedstawianie wypracowanych przez siebie lub swoją organizację dobrych praktyk lub narzędzi wspomagających testowanie.
Podstawowym założeniem konferencji jest – jak w poprzednich edycjach - jej mocny wymiar praktyczny.

 

 

Chcesz pomóc koleżankom i kolegom testerom?
Posiadasz odpowiedź na pytanie, które testowanie jest lepsze, tradycyjne czy zwinne?
Chcesz podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem?
Polecamy następujące tematy:

 

- budowanie zespołu testowego

- zarządzanie testami

- zarządzanie ryzykiem

- zapobieganie błędom

- automatyzacja testów

- testy wydajnościowe

- testy eksploracyjne

- testy systemów czasu rzeczywistego

 Więcej informacji na: http://www.testwarez.pl/

To powinno Cię zainteresować