Ucz się technicznego testowania aplikacji mobilnych od najlepszych

Ucz się technicznego testowania aplikacji mobilnych od najlepszych
Już 21 listopada odbędzie się druga edycja Agile&Automation Days, a dzień później warsztat Technical Mobile Testing z Richardem Bradshawem. Jeśli chcecie wziąć udział w którymś z wydarzeń, musicie się śpieszyć. Na oba wydarzenia zostało już tylko kilka miejsc.
 

Richard Bradshaw będzie gościem specjalnym AADays, który pierwszego dnia wygłosi główną prezentację, a drugiego dnia poprowadzi całodniowe, praktyczne warsztaty Technical Mobile Testing (22 listopada). Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, a ostatnie z nich wciąż możecie jeszcze zarezerwować.

Jeśli kiedykolwiek testowałeś urządzenia mobilne, z pewnością rozważałeś usprawnienie swojej pracy poprzez automatyzację testów. Ale to, co na początku wydaję się świetnym rozwiązaniem, z czasem może przytłoczyć przez ilość frameworków, narzędzi czy podejść. Warsztaty z Richardem powinny Ci pomóc w odpowiedzi na te dylematy, bo dostaniesz rady i wskazówki, a przede wszystkim wypróbujesz na żywo sprawdzone w praktyce sposoby na automatyzację mobile w takim zakresie jak:

  • Używanie narzędzi deweloperskich w Chromie oraz Web Inspectora w Safari pod kątem testowania stron mobilnych
  • Tworzenie automatycznej weryfikacji GUI przy pomocy Appium
  • Przegląd dostępnych frameworków automatyzujacych GUI
  • Nagrywanie testowanie z poziomu urządzenia
  • Wykorzystywanie proxyingu przy testowaniu mobile
  • Wyciśnięcie maksimum z  Android Debug Bridge (ADB)

 

Więcej na temat programu: http://aadays.pl/events/22-wtorek/warsztaty-technical-mobile-testing/

Polecamy!

 

Richard Bradshaw o sobie: doświadczony tester i konsultant, ale też przyjacielski facet, którego można spotkać w barze z piwem w ręku i dyskutującego o testowaniu.

Swoją pasją do testowania dzieli się poprzez doradztwo, szkolenia i prelekcje na wielu konferencjach i meetupach. Fan automatyzacji wspierającej testowanie.

10-letnie doświadczenie pozwala my spojrzeć szerzej na świata testowania i tworzenia oprogramowania. Richard jest również aktywnym członkiem społeczności testerskiej i szefem znanego Ministry of Testing. Publikuje na blogu thefriendlytester.co.uk, jest też aktywny na twitterze @FriendlyTester. Zachęcamy Was do subskrypcji jego kanału na  YouTube Whiteboard Testing.

 

 

Konferencja Agile & Automation Days – 21.11.2016 Warszawa PGE Narodowy; koszt 900,00 zł netto (+23% VAT)

Warsztat Technical Mobile Testing z Richardem Bradshawem – 22.11.2016 Warszawa PGE Narodowy; koszt 1 700,00 zł netto (+23% VAT).

 

To powinno Cię zainteresować