Wakacyjna praktyka w testerzy.pl - rekrutacja

Wakacyjna praktyka w testerzy.pl - rekrutacja
Wiedza i doświadczenie to jedne z najważniejszych rzeczy, jakich poszukują pracodawcy. Chcemy pomóc je Wam zdobyć. Właśnie ruszamy z nowym programem stażu / praktyk w czasie tegorocznych wakacji. Pracuj z nami i ucz się testowania oraz programowania! To idealna okazja, żeby zobaczyć jak pracują specjaliści i nauczyć się od nich zawodu.

Interesuje Cię testowanie oprogramowania, testy automatyczne lub tworzenie oprogramowania? Szukasz praktyki i doświadczenia? Chcesz zdobyć wiedzę w tym obszarze?

Zapraszamy do nas na praktyki!

W ramach naszego programu chcielibyśmy dać możliwość rozwoju osobom kształcącym się lub szukającym pracy w obszarze IT. Nasz program skierowany jest do wszystkich osób, które w czasie wakacji mogą podjąć się pełnoetatowych, stacjonarnych praktyk w naszej organizacji. Podczas praktyk bedziecie uczestniczyć w ciekawych projektach i zdobywać potrzebne doświadczenie.

Realizujemy praktyki w obszarach:

  • testów oprogramowania
  • tworzenia oprogramowania.

 

Czas trwania: 1 miesiąc + (lipiec / sierpień 2018)

Wynagrodzenie: możliwe, zależne od umiejętności

Miejsce odbywania praktyk: nasze biuro w centrum Katowic (ul. A. Mickeiwicza 15)

 

Dla najlepszych praktykantów istnieje możliwość zatrudnienia w szeregach naszej firmy lub zaprzyjaźnionych firm.

Rekrutacja na praktyki realizowana jest na zasadzie standardowej rekrutacji, dlatego prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV wraz informacją o dostępności oraz ewentualnych oczekiwaniach finansowych. Prosimy również o dołączenie uzasadnienia, dlaczego to akurat Was mamy przyjąć na nasze praktyki.

 

Prosimy o przesyłanie CV na adres redakcja@testerzy.pl z dopiskiem "Wakacyjna praktyka testerska".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Katowicach, ul. A. Mickiewicza 15 p. 411 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."

Informujemy, że Administratorem danych jest  21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Katowicach, ul. A. Mickiewicza 15 p. 411. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Katowicach, ul. A. Mickiewicza 15 p. 411 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

To powinno Cię zainteresować