Zaproszenie na PTaQ VIII

Zaproszenie na PTaQ VIII
Zapraszamy na VIII spotkanie grupy Poznań Testing and Quality Group- PTaQ.


Tym razem odbędzie się ono w ZOO (Poznańska Przestrzeń Współpracy ZOO - http://www.innowacyjni.eu), ul. Zwierzyniecka 20, piętro II .
Start godz. 18:00, 16 stycznia (tym razem wyjakowo w środę).

Prezentacja: Software Governance i Quality Assurance w projektach badawczo-rozwojowych; Marek Lewandowski (Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe)

Po prezentacji jak zwykle zapraszamy na dyskusje o jakości, testowaniu i nie tylko :-)

Grupa samo o sobie:
"Ideą PTaQ jest dotarcie do ludzi zajmujących się testowaniem i jakością oprogramowania oraz umożliwienie im wzajemnej wymiany doświadczeń. Jest to próba zintegrowania środowiska w Poznaniu i okolicach. Chcemy, aby wymiana wiedzy i doświadczeń nie odbywała się jedynie poprzez fora (istnieje wiele portali na temat testowania). Celem PTaQ jest propagowanie wiedzy testerskiej poprzez zorganizowanie spotkania, na których będziemy rozmawiać na wybrane tematy, prezentowali jak i zdobywali wiedzę na temat narzędzi czy metodyk. Ważnym elementem spotkań tej grupy będą "Testing Dojo" - praktyczne ćwiczenia.

PTaQ jest skierowany nie tylko do ludzi już zajmujących się szeroko pojętą jakością oprogramowania, ale również dla studentów jak i osób chcących poznać tą część etapu wytwarzania oprogramowania."


Masz pytania? Napisz.: zmockun@wp.pl, aleksander.lipski@gmail.com lub morawski.lukasz@interia.pl.

To powinno Cię zainteresować