27. Finał WOŚP - gramy razem!

27. Finał WOŚP - gramy razem!
Ciągle gramy z najgłośniejszą orkiestrą świata! Pamiętajcie o zapisach na szkolenie, z którego zysk przekazujemy na WOŚP.

Z dużą przyjemnością, po raz kolejny włączamy się Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a wraz z nami uczestnicy szkolenia "Zawód Tester", które odbędzie się w terminie 28-31 stycznia br. we Wrocławiu.

Osoby, które zgłoszą się na szkolenie "Zawód Tester" pomiędzy 11 a 23 stycznia br. będą mogli zadeklarować przekazanie części wartości szkolenia w wysokości 1850,00 zł na 27. finał WOŚP!

 

Szkolenie "Zawód Tester" przeznaczone jest dla osób stawiających pierwsze kroki w testowaniu. W ramach kursu uczymy praktycznego testowania od podstaw oraz dajemy możliwość przygotowania się do certyfikatu ISTQB Poziom Podstawowy. W pakiecie ze szkoleniem możesz też wziąć udział w realizowanych przez testerzy.pl praktykach zdalnych.

Wspieraj WOŚP i ucz się razem z nami!

Zapisów na szkolenie można dokonywać poprzez naszą stronę http://szkolenia.testerzy.pl/praktyka-testowania/zawod-tester bądź kontaktując się mailowo na szkolenia@testerzy.pl.

 

Niezależnie od tego, ile osób zapisze się na szkolenie, zasilimy konto Fundacji minimalną kwotą 1000,00 zł. Kwota maksymalna zależy od Was!

Wspólnie pobijmy kolejny rekord w dobrej sprawie! 

 

 

 

 

To powinno Cię zainteresować