Agile & Automation Days 2017. Bloki dyskusyjne.

Agile & Automation Days 2017. Bloki dyskusyjne.
Konferencja Agile & Automation Days próbuje zastosować możliwie najbardziej aktywne formy przekazywania wiedzy, a jej szefowie programowi zaszczepiają trendy znane z najlepszych zagranicznych konferencji, dopasowując je do specyfiki polskiego rynku IT.

Bartek Szulc wspominając Alpera z ThoughtWorks, który jest jednym z prelegentów drugiego dnia konferencji, mówi o nowej formie przekazania wiedzy: Wystąpi on w ramach kolejnej nowej formy prezentacji, którą wprowadzamy na tegorocznym Agile & Automation Days. Po live coding czas na coś, co roboczo nazywamy blokiem dyskusyjnym. Dwie prezentacje tematycznie zbliżone do siebie, uzupełniające się, poszerzone o panel dyskusyjny.

W ramach drugiego dnia konferencji planowane są bloki dyskusyjne poświęcone czterem tematom:
- Znajdowanie balansu pomiędzy automatyzacją i eksploracją.
- Testowanie w systemach rozproszonych.
- Przyszłość testowania i testera.
- Zapewnianie jakości w szybkim dostarczaniu na przykładzie aplikacji mobilnych.

Alper opowie o swoich doświadczeniach w ramach bloku dyskusyjnego odnośnie testowania w systemach rozproszonych, w świecie mikrousług. Mam nadzieję, że prezentacja będzie doskonałym podłożem do dyskusji odnośnie roli i wyzwaniach, które stawiają mikrousługi testerom.

 

Bartek Szulc i Michał Kujałowicz (szefowie programowi wydarzenia) wiedzą, że konferencja będzie niepowtarzalnym doświadczeniem, ale nie są do końca zgodni, który dzień będzie lepszy...

 

 

Więcej o agendzie >>

To powinno Cię zainteresować