Najpopularniejsze filmy testerzy.pl w 2023 roku

Najpopularniejsze filmy testerzy.pl w 2023 roku
Jak już zapewne wiecie, od września 2023 roku tworzymy dla was treści także w formie krótkich filmów video. Zdominowały one nasze kanały w social mediach i cieszyły się największą popularnością, generując już łącznie ponad 200 000 wyświetleń! Serdecznie dziękujemy za wszystkie reakcje, lajki, komentarze, a także subskrypcje.

Przypomnijmy sobie filmy, które najbardziej przypadły Wam do gustu. Jedne bawią, drugie uczą, a jeszcze inne przestrzegają lub informują o tym, co ważne. Jeśli widzisz je pierwszy raz i jeszcze nie obserwujesz nas w social mediach, teraz jest idealny moment, by to zmienić. Jesteśmy na TikToku, YouTube, FacebookuInstagramie. Zostaw obserwację tam, gdzie Ci najwygodniej, by nie przegapić naszych kolejnych materiałów.

Oto filmy, które najchętniej oglądaliście w 2023 roku!

Przy każdym filmie znajdziecie informację o łącznej liczbie wyświetleń na wszystkich naszych profilach społecznościowych.

10. Gdzie szukać pracy w testowaniu oprogramowania: (+2000 wyświetleń)

9. Dlaczego automatyzacja jest lepsza od testów manualnych: (+2600 wyświetleń)

8. Wysyłanie pracowników na szkolenia: (+2800 wyświetleń)

7. Zwolnienia testerów to błąd: (+2800 wyświetleń)

6. Ile zarabiają testerzy: (+3400 wyświetleń)

5. Dzień z życia testera oprogramowania: (+3800 wyświetleń)

4. Dlaczego automatyzacja jest gorsza od testów manualnych: (+6500 wyświetleń)

3. Ostrzeżenie przed podejrzanymi ogłoszeniami o pracę: (+19400 wyświetleń)

2. Jak przetestować długopis: (+34900 wyświetleń)

1. Rozmowa Developera z Testerem: (+72600 wyświetleń)

Pierwsze dwa z powyższych filmów są jednocześnie naszymi najpopularniejszymi materiałami wideo wszechczasów. Natomiast najniższe miejsce na podium zajmuje w tej kategorii film “Jak zostać testerem oprogramowania?”, który wygenerował dotychczas ponad 24300 wyświetleń.

Ponadto w 2023 roku spotkaliśmy się także na żywo podczas webinaru, na którym mieliśmy okazję porozmawiać o praktycznej certyfikacji MITC. Mimo problemów technicznych, skutkujących utrudnioną komunikacją, udało nam się podyskutować z uczestnikami i odpowiedzieć na zadawane pytania. Zachęcamy do obejrzenia zapisu webinaru:

Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy po więcej w 2024 roku!
 

To powinno Cię zainteresować