TestingCup w Twojej firmie. Rywalizacja, która rozwija!

TestingCup w Twojej firmie. Rywalizacja, która rozwija!
Pamiętasz ten moment, gdy po raz pierwszy z sukcesem rozwiązałeś skomplikowany problem testowy? To uczucie satysfakcji i pewności siebie jest bezcenne. A teraz wyobraź sobie, że możesz doświadczyć go razem ze swoim zespołem i to w dodatku w formie firmowego TestingCup - legendarnych zawodów testerskich, które łączą w sobie integrację, naukę i zdrową rywalizację!

TestingCup to nie tylko prestiżowe zawody i konferencja, ale też prawdziwe święto testowania oprogramowania, które od 2013 roku łączy pasjonatów z całej Polski. Dla wielu z nich była to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności, zdobyć nowe know-how i nawiązać kontakty z branżowymi guru. 

Dla wielu testerów testowanie to nie tylko praca, ale pasja i sposób na ciągły rozwój. Jesteśmy jednymi z nich, więc doskonale wiemy, jak ważne jest poszerzanie swoich kompetencji, poznawanie nowych narzędzi i trendów. Długo zastanawialiśmy się, jak TestingCup może pomóc Tobie i Twojemu zespołowi w osiągnięciu tych celów. W tym roku wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, włączając do naszej oferty wewnętrzne warsztaty, które są doskonałą okazją do tego, by wraz z zespołem podnieść poziom swoich umiejętności, wypracować nowe, efektywne strategie testowania, a także zintegrować się i wzmocnić współpracę.

Sprawiamy, że TestingCup to coś więcej niż zwykłe wydarzenie. To inwestycja w Twój rozwój i sukces Twojego zespołu.

To, co najlepsze w TestingCup

Pamiętacie magię TestingCup – zawodów, które łączyły naukę, zabawę i zdrową rywalizację? Teraz wracają w nowej, jeszcze bardziej ekscytującej odsłonie!

Za odświeżeniem naszego kultowego wydarzenia stała nie tylko chęć organizacji kolejnych zawodów, ale również dedykowanych warsztatów, które zostaną dostosowane do potrzeb i poziomu uczestników. Każde organizowane przez nas mistrzostwa w testowaniu oprogramowania TestingCup obfitowały w praktyczne zadania testowe oparte na realistycznych scenariuszach i problemach, z którymi spotykają się testerzy na co dzień. Całość organizowana i nadzorowana była przez testerów – specjalistów w swojej dziedzinie, którzy posiadali bogate doświadczenie i wiedzę. 

Udział w mistrzostwach TestingCup był nie tylko nauką, ale też zabawą i solidną porcją zdrowej rywalizacji. Każde poprzednie organizowane przez nas edycje udowadniały nam, że uczestnicy wyzwania podnoszą swoją pewność siebie i poczucie własnej wartości jako testerów, a także zwiększają swoją efektywność i jakość pracy dzięki zastosowaniu nowych technik i narzędzi. Nie bez znaczenia był tu również wpływ rywalizacji na rozwój umiejętności miękkich: komunikacji, współpracy, kreatywności, rozwiązywania problemów i zarządzania czasem. Produktem „ubocznym” było poznawanie nowych ludzi i nawiązywanie cennych kontaktów z innymi testerami i ekspertami z branży. 

Czas pandemii wymusił przeniesienie organizacji TestingCup do świata wirtualnego, a ostatnia edycja mistrzostw odbyła się w 2020 roku. Od tamtej pory tliła się w nas myśl, że nie możemy i nie chcemy całkowicie pozbawiać Was okazji do testerskiego rozwoju. Długo zastanawialiśmy się, jak możemy oddać choć namiastkę wyjątkowej atmosfery TestingCup, jednocześnie otwierając ją na szersze grono społeczności testerskiej. Właśnie w ten sposób narodziła się idea organizacji wewnętrznych warsztatów TestingCup w Waszych firmach. 

Korzyści z organizacji wewnętrznych warsztatów TestingCup

Warsztaty TestingCup to mocna dawka wiedzy i praktycznych umiejętności, serwowana w ekscytującej formie zawodów. Wewnętrzne mistrzostwa TestingCup staną się okazją do podniesienia poziomu umiejętności pracowników, a dzięki temu poprawi się jakość i efektywność testowania oprogramowania w Twojej firmie, zmniejszy się ryzyko wystąpienia błędów i awarii w oferowanych produktach i usługach oraz zwiększy się konkurencyjność i prestiż Twojej firmy na rynku IT.

Zmotywowany zespół to silny zespół! Z pomocą przychodzi wyzwanie TestingCup. Grupowa rywalizacja wzmocni poczucie przynależności i lojalności wśród Twojego zespołu, podniesie morale i satysfakcję z pracy, a także zbuduje kulturę ciągłego doskonalenia i rozwoju w Twojej firmie. 

Wydaje się, że nie ma lepszego sposobu na pobudzenie innowacyjności i kreatywności wśród pracowników. Udział w wewnętrznych warsztatach TestingCup zainspiruje pracowników do myślenia poza schematami, poszukiwania nowych pomysłów i inicjatyw w Twojej firmie, a także zwiększy wartość dodaną i atrakcyjność Twoich produktów i usług dla Twoich klientów. 

Jak zorganizować warsztaty TestingCup?

Jeżeli chcesz zorganizować wewnętrzne warsztaty TestingCup w Twojej firmie, oto co musisz zrobić:

  1. Wybierz formę warsztatów. Możemy zorganizować wydarzenie w siedzibie Twojej firmy, ale jeśli chcesz, możemy dostosować je do formuły online.
  2. Określ liczbę uczestników. Domyślnie kierujemy warsztaty do grupy 20-30 indywidualnych uczestników, opcjonalnie możemy wybrać opcję drużynową. 
  3. Pomyśl o czasie trwania. Dostępne są dwie opcje: 3h (1h zawodów + 2h na sprawdzanie, prezentację wyników i ceremonię wręczania pucharów) albo 8h (3h zawodów + 5h na sprawdzanie, prezentację wyników i ceremonię wręczania pucharów).
  4. Przygotuj się do warsztatów. Działamy na legendarnej aplikacji testowej MrBuggy - aplikacji webowej (testowanej po GUI), hostowanej na serwerze lokalnym lub sieciowym, ale możemy dostosować warsztaty pod Twoją aplikację! 
  5. Zbierz swoich pracowników, weź udział w warsztatach i ciesz się z efektów!

To jednak tylko przykład, bo możliwości są niezliczone! Na Twoje życzenie chętnie przygotujemy dedykowany scenariusz zawodów, który dostosujemy do specyfiki i potrzeb Twojej firmy - zarówno pod kątem scenariusza jak i czasu trwania wydarzenia. 

W ramach dedykowanych zawodów zapewniamy aplikację testową, instrukcję z konfiguracją sprzętu, przygotowanie i konfigurację środowiska na miejscu, komitet sędziowski, puchary oraz dyplomy dla uczestników. Po Twojej stronie pozostanie zapewnienie sali i skonfigurowanego według instrukcji sprzętu dla uczestników. Prawda, że proste?

Jeśli uważasz, że jesteś gotowy na wyzwanie TestingCup w Twojej firmie, odezwij się do nas i zarezerwuj termin warsztatów dla swojego zespołu.

Wyzwij swój zespół i rozpal jego innowacyjność i kreatywność dzięki warsztatom TestingCup! 
 

To powinno Cię zainteresować