Mr Buggy: The Game

Mr Buggy: The Game
Oto pierwsza na świecie gra (w stylu retro), gdzie tester oprogramowania broni świat przed złymi defektami. Całkowicie za darmo.

Tester. Ostatnia nadzieja dla PI (Projekt Informatyczny). Tylko on może pokonać kreatury czające się w zakamarkach hardware-u i odmętach kodu źródłowego. Tylko on ma szansę uchronić PI przed zniszczeniem przez niepowstrzymane hordy Trywiali, Mediumali i Kritikali.  

Mr Buggy The Game to aplikacja przygotowana przez testerzy.pl z okazji TestingCup (i tematu testowania gier) oraz jako mały easter egg dla czwartej wersji MrBuggy - testowanej podczas samej imprezy. Jest to strzelanka przygotowana w stylu starych gierek na Atari czy Commodore. Nawiązywała również do wystawy starych maszyn i dostępnych dla nich gier przygotowanych przez Muzeum Historii Komputerów i Informatyki, obecnego w przestrzeni TestingCup.

Pobierz plakat promujący grę w wersji do druku »

 

Premiera gry odbyła się 23.05.2016, dziś udostępniamy ją wszystkim chętnym, którzy chcą się zmierzyć ze złym Mr Buggy. Mamy nadzieję, że granie w nią przyniesie Wam tyle radości co nam a łezka nostalgii zakręci się w oku.

PS. Pamiętaj Mr Buggy nie zawsze trzyma się swoich zasad : )

 

POBIERZ >>

 

Instrukcja:
- gra działa pod systemem Windows (testowana była od wersji 7 w górę)
- aplikacja jest dostępna do pobrania z Dropboxa (nie musisz zakładać lub posiadać konta aby ją pobrać)
- po kliknięciu "Pobierz" (w Dropboxie) pobrany zostanie plik
- rozpakuj go do folderu na komputerze
- w zależności od wersji Windowsa i zabezpieczeń po uruchomieniu pliku exe może pojawić się informacja
o wykryciu zagrożenia. Jest to ostrzeżenie wynikające z braku certyfikacji Microsoft na tą aplikację. W takim wypadku musisz wybrać opcję "Uruchom mimo to".

 

Znane problemy:
- w zależności od rozdzielczości komputera mogą wystapić problemy z uruchomieniem aplikacji w trybie pełnoekranowym.
 

Strona gry >>

 

 

To powinno Cię zainteresować