Quality3D meetup SJSI #3

Quality3D meetup SJSI #3
W wakacje ciągle dzieje się coś ciekawego testerskiego. Oto kolejne wydarzenie tym razem we Wrocławiu.

Quality 3D to cykliczne spotkania dla osób z branży IT, zainteresowanych tematyką jakości procesów i produktów. Celem spotkań jest uzupełnienie działania istniejących już inicjatyw i dyskusja o nieco innym ujęciu jakości - szerszym i bardziej holistycznym.

 

Kiedy: 24 sierpnia br. (piątek), godz.18.00-21.00

Gdzie: Wrocław, ul. Kazimierza Wielkiego 1 (Times Event Center)

Za ile: bezpłatne

Rejestracja: http://quality3d-3.konfeo.com/pl/groups

Agenda:

Wykład: Najlepsze rzeczy, jakie możesz zrobić dla bezpieczeństwa Twojej firmy w ciągu najbliższych 3 lat.

Warsztat: Testowanie najpopularniejszych błędów bezpieczeństwa - rozwiewamy mity o trudności pracy jako bezpieczniki i pokazuje że może robić to każdy z Was.

 

Prelegent: Dawid Bałut

Ex-(programista, sysadmin, network admin, devops engineer), poświęcił ostatnich 5 lat życia na pracę w charakterze architekta bezpieczeństwa w korporacji z Doliny Krzemowej. Obecnie stara się przenieść wiedzę zdobytą w swojej ponad 11-letniej karierze na grunt polskich biznesów i społeczności IT. Od ponad pół roku związany z firmą TestArmy Group i testuj.pl, kolejno jako Head of Security & InfoSec Instructor, gdzie buduje elitarny zespół bezpieczeństwa oraz dzieli się swoją wiedzą z każdym, kto chce słuchać. Oprócz fascynacji bezpieczeństwem, interesuje się tematyką growth hackingu i lifehackingiem. Ponadto, jest freakiem optymalizacji wszystkiego, co go otacza.

Autor książki “Social Skills For Information Security Professionals: A Handbook For Those Who Strive To Lead And Manage Effectively”.

 

 

To powinno Cię zainteresować