Serwisy WWW. Projektowanie, tworzenie i zarządzanie

Serwisy WWW. Projektowanie, tworzenie i zarządzanie
autorzy: June Cohen Książka, w której znajdziesz dużo o serwisach WWW i trochę o testowaniu tychże. Kup »

Wszystko, co powinieneś wiedzieć,
by Twój serwis WWW odniósł sukces

  • 10 kroków do sukcesu Twojej strony
  • 50 sposobów na zwiększenie oglądalności
  • 17 metod przyspieszenia ładowania się strony
  • 20 sposobów na wyższe miejsce w wyszukiwarkach
  • 10 prostych metod na sprawienie, by Twoja strona była bardziej przyjazna dla odwiedzających
  • 8 typowych błędów, które możesz natychmiast poprawić

Dwie książki w jednej

Jeżeli chcesz przystąpić do pracy od razu i nie masz zamiaru czytać całości, wystarczy, że przejrzysz fragmenty z poradami ekspertów. Jeśli dysponujesz wolnym czasem, możesz zapoznać się ze szczegółowym omówieniem takich tematów jak: planowanie, projektowanie, budowanie i utrzymywanie serwisu internetowego.

Listy zadań

W książce znajduje się dwadzieścia list zadań do wykonania, dzięki którym przeprowadzenie najważniejszych dla witryny operacji staje się znacznie łatwiejsze. Wśród opisywanych czynności można znaleźć zwiększanie ruchu sieciowego, przyśpieszanie działania witryny, przygotowywanie planu projektu, zapewnianie zgodności rozwiązania z różnymi standardami.

Dodatkowe informacje

Dzięki dwudziestu pięciu dodatkowym wskazówkom praktycznym możesz się zapoznać z codzienną pracą takich serwisów jak MSN.com czy BabyCenter.com. Zawarte w tych wskazówkach informacje dotyczą kluczowych dla serwisu zagadnień, np. dobieranie nazw poszczególnych sekcji czy efektywne rozsyłanie e-maili.

Rady znanych ekspertów

Ponad pięćdziesięciu ekspertów -- zarówno twórcy reklamy sieciowej, jak i założyciel serwisu BlackPlanet -- dzieli się na łamach książki informacjami na różne tematy -- od sposobów zarabiania pieniędzy do zasad współpracy z programistami.

Pozbawione żargonu opisy

Wszystkie poruszane zagadnienia, od wykupywania domeny po przygotowanie rysunków, są opisane w sposób zrozumiały, w formie instrukcji, które możesz wykonać krok po kroku.

 >> Kup

To powinno Cię zainteresować