Mantis - wersja 2.1

Mantis - wersja 2.1
Zaktualizowaliśmy nasze demo popularnej aplikacji do zarządzania Mantis. Dostępna jest na stronie mantis.testerzy.pl. Nowa wersja naprawdę robi wrażenie.
 

Mantis jest łatwym, ale również wartościowym narzędziem do zarządzania defektami. Jego nauka jest prosta, a my stawiamy sobie za cel popularyzację tego typu rozwiązań open-source. Jest to aplikacja z interfejsem webowym napisana w PHP i korzystająca z bazy MySQL. Dzięki prostemu UI jest łatwa w obsłudze nawet dla początkującego użytkownika.

Możliwości aplikacji są zbliżone do komercyjnych bugtrackerów, co sprawia, że jest to naprawdę przydatne i wydajne narzędzie. Sprawdza się zarówno w małych, jak i średniej wielkości projektach informatycznych. Stanowi świetne wsparcie dla procesu wytwarzania oprogramowania, również dla użytkowników, którzy potrzebują kompleksowych rozwiązań.

A co ważne, jest wciąż rozwijane!

 

Podstawowe zalety aplikacji:

  • Posiada prosty interfejs, który nie sprawia trudności w użytkowaniu nawet osobie, która pierwszy raz loguje się do aplikacji. Dodatkowo jest zaprojektowana w sposób responsywny, tak więc możecie przeglądać zgłoszenia na telefonie.
  • Podstawowe funkcje działają bardzo podobnie w porównaniu do rozwiązań zastosowanych w innych bugtrackerach (np. statystyki testów).
  • Plusem na pewno jest bardzo dobre graficzne przedstawienie statystyk w formie wykresów.

 

Choć przy pierwszym kontakcie można odczuć pewną toporność systemu, to nie odczuwa się jednak dyskomfortu podczas jego obsługi, również przy dłuższym użytkowaniu. Podsumowując, Mantis jest godny polecenia zarówno dla doświadczonych testerów, jak i osób, którzy testować dopiero zaczynają.

 

Więcej o narzędziu oraz możliwościach zalogowania się do niego znajdziecie na stronie >>

 

Widok logowania

 

 

Dashboard

 

 

Widok responsywny

 

 

 

To powinno Cię zainteresować