News Wieści ze świata testerów

Black Friday 2023. Promocja +0zł / -0% na wszystkie testy

Jeśli jeszcze nie zdążyłeś z testami funkcjonalnymi czy wydajności przed Black Friday, to wiedz, że już jest za późno. Jakiekolwiek nerwowe ruchy teraz wykonasz, to szanse na poprawienie Twojego e-commerce'a są bliskie zeru. Dzięki naszej "promocji" przynajmniej będziesz wiedział, gdzie może pojawić się problem.

Światowy Tydzień Jakości 2023

Od 6 do 10 listopada trwa World Quality Week 2023, który jest corocznym świętem jakości.

ConSelenium 2023. Ostatnie bilety

To już naprawdę ostatnia szansa na zapisanie się na jedną z najciekawszych konferencji z automatyzacji testów. Został jeden dzień!

Praktyczna certyfikacja dla testerów oprogramowania MITC – podsumowanie webinaru

Prezentujemy materiał, który zarejestrowaliśmy podczas naszego webinaru o praktycznej certyfikacji MITC.

3 nowe egzaminy próbne CTFL 4.0 od ISTQB®

ISTQB® udostępniło 3 dodatkowe, oficjalne egzaminy próbne w ramach certyfikacji Certified Tester Foundation Level v4.0 (CTFL 4.0).

Webinar – Praktyczna certyfikacja dla testerów oprogramowania MITC

Szukasz sposobu na potwierdzenie swoich praktycznych umiejętności testowania oprogramowania? Chcesz się wyróżnić na rynku pracy i udowodnić, że wiesz, jak testować? Przebranżawiasz się i potrzebujesz mocnego argumentu w swoim CV, który potwierdzi rekruterom, że jesteś odpowiednim kandydatem? Z pomocą przychodzi MITC, czyli pierwszy praktyczny egzamin dla testerów, o którym więcej opowiemy podczas naszego najbliższego webinaru.

Remigiusz Bednarczyk trenerem w testerzy.pl

Grono naszych trenerów wciąż się powiększa, a tym razem dołączył do niego akredytowany trener ISTQB® Remigiusz Bednarczyk.

Testwarez 2023. Podsumowanie

Na Testwarez po staremu. Te same twarze, podobne tematy. Jedzenie bardzo dobre, pokoje komfortowe, sale wykładowe na wypasie. Nic się nie zmienia. Ta stabilność jest jak ukojenie w ciągle zmieniającym się świecie IT.

Testwarez 2023. Rusza!

Dziś rusza konferencja Testwarez. Oto kilka informacji i nasze typy na agendę.

Testowanie po gruzińsku

Co się dzieje, gdy na rynku, który nie kojarzy nam się z IT, rozpoczynasz promować testowanie i zaczynasz mówić o równości płci? O tym, jak gruzińskie ISTQB® działa na rzecz wspierania kobiet w IT.