News Wieści ze świata testerów

Flash
2064

Sabre zapowiada zwolnienia. Również w Polsce

Sektor technologiczny mierzy się w ostatnim czasie z problemami takimi jak spowolnienie gospodarcze, rosnąca inflacja, napięcia geopolityczne, utrzymujące się skutki pandemii COVID-19 oraz zawirowania związane z energią. Czynniki te spowodowały w ciągu ostatnich kilku kwartałów redukcję zatrudnienia w firmach różnej wielkości, zarówno w małych, jak i gigantach. Doprowadzą również do 15% zwolnień w Sabre.

Eksperci z Meta, Microsoft, IBM, Nvidia i Niebezpiecznik na Infoshare 2023

Znamy ekspertów IT, którzy już 24 i 25 maja wystąpią podczas Infoshare 2023 - największej w CEE konferencji poświęconej nowym technologiom, biznesowi i startupom. Wśród tematów najnowsze trendy w zakresie innowacji technologicznych, sztuczna inteligencja, cyberbezpieczeństwo, blockchain, architektura oprogramowania, UX/UI i zarządzanie zespołem.
Flash
714

Nie żyje Jarek Szewczuk

Jedna z najbardziej charyzmatycznych i wyrazistych postaci polskiego testowania odeszła przedwcześnie.
Flash
350

Wybrano nowy zarząd ISTQB®

Ostatnie spotkanie ISTQB® we Wrocławiu zakończyło się wyborem nowych władz.

ConSelenium 2023. Full Driving Automation

Rozpoczęło się poszukiwanie prelegentów, którzy wystąpią podczas tegorocznej, piątej już edycji ConSelenium. W tym roku hasłem przewodnim konferencji jest FULL DRIVING AUTOMATION.

Infoshare 2023 już w maju

Znamy listę ekspertów, którzy podczas konferencji Infoshare omówią zagadnienia dotyczące m.in. AI w biznesie, trendów technologicznych zmieniających świat i wyzwań etycznych związanych z rozwojem sztucznej inteligencji. W trakcie dwóch dni – 24 i 25 maja – blisko 200 prelegentów z całego świata podzieli się wiedzą aż na 9 scenach największej w CEE konferencji poświęconej nowym technologiom, biznesowi i startupom.

1 maja 2023. Nowe postulaty pracownicze

Choć wielu z nas 1 maja kojarzy się z czerwonymi flagami, to jednak w wolnej Polsce jest to ciągle oficjalne święto pracowników i warto dziś postawić nowe postulaty.
Flash
365

Dołącz do naszego biura! testerzy.pl rekrutują na stanowisko Specjalisty ds. biurowo-administracyjnych

Znasz nasz portal i jesteś ciekawy/ciekawa, jak wyglądają kulisy jego prowadzenia? Czy wiesz, że testerzy.pl to część większego Software&Testing House'u? Dołącz do naszego Zespołu i zobacz jak funkcjonujemy!
Flash
215

Zgromadzenie ogólne ISTQB®

W ramach spotkania ISTQB® we Wrocławiu 21 kwietnia 2023 miało miejsce ważne wydarzenie. Odbyło się tzw. Zgromadzenie Ogólne ISTQB® (GA)!

Przegląd testerskiego Internetu 2023.04.28

Kwiecień obfitował we wpadki, awarie i ataki, a my jak zwykle serwujemy Wam zbiór najciekawszych nowinek ze świata (testerskiego i nie tylko).