News Wieści ze świata testerów

testerzy.pl on tour. Kaszuby

334
Znudziło nam się w biurze, więc ruszamy na serię półoficjalnych spotkań w terenie. Spotkaj się z nami lub zaproś do swojej firmy na niezobowiązującą rozmowę o testowaniu.

Staż w testowaniu dla juniora – podsumowanie

910
Kończymy już naszą rekrutację na stanowisko juniora. Nadszedł teraz czas, aby podsumować cały proces, który okazał się dla nas bardzo zaskakujący i niezwykle intensywny.

testerzy.pl on tour. Jelenia Góra

411
Znudziło nam się w biurze, więc ruszamy na serię półoficjalnych spotkań w terenie. Spotkaj się z nami lub zaproś do swojej firmy na niezobowiązującą rozmowę o testowaniu.

Dzień Testera 9.09.2021

932
W kalendarzu każdego testera widnieje jeden szczególny dzień: Dzień Testera Oprogramowania.

Ruszyły zapisy na warsztaty w ramach @TestWarez 2021

770
Dobra konferencja, nawet w wersji online, nie może obejść się bez praktycznych warsztatów. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą TestWarez.

Vouchery na egzaminy zdalne – wydłużenie terminu ważności

723
Dużą zaletą voucherów jest fakt, że pozostawiają użytkownikowi sporą dowolność co do terminu zdawania wybranego przez siebie egzaminu.

ImproveIT - Wygraj bilet! [wyniki konkursu]

859
Całkiem niedługo, bo już 11 września 2021 r., startuje pierwsza edycja konferencji organizowanej przez TrojQA, czyli Trójmiejską Społeczność Testerską. Załoga testerzy.pl przygotowała dla Was z tej okazji konkurs, w którym zgarnąć można jedną wejściówkę na to niezwykłe wydarzenie.

Obrona defektów w czasach agile i automatyzacji. Webinar BBST

973
Zbyt często słyszymy, jak testerzy narzekają na błędy, które utknęły w backlogu. Często są to znajdy z wykonywania innych testów niż te, które zostały stworzone specjalnie dla danych kryteriów akceptacji i dla danej funkcjonalności.

PolanQA 2021 - czas na zlot!

1061
Dla wszystkich zainteresowanych tematem testowania oprogramowania, a jednocześnie stęsknionych za spotkaniami "twarzą w twarz", TrójQA ma dla ciekawą propozycję.

No Bullshit...about tegorocznym Patronem Medialnym konferencji EuroSTAR 2021

1021
NOBS znany jest ze swoich własnych wydarzeń, a także ze wspierania inicjatyw związanych z testowaniem, w tym również naszych, organizowanych przez portal testerzy.pl.