Adam Matłacz mówcą na EuroSTAR 2023

Adam Matłacz mówcą na EuroSTAR 2023
Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń dla społeczności testerskiej. W tym roku podczas konferencji EuroSTAR 2023 będziecie mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez jednego z trenerów testerzy.pl, Adama Matłacza.

Celem warsztatu "CSI Testing - A Simulation Game" będzie uczynienie z uczestników detektywów ds. kontroli jakości. Dzięki studium przypadku opartego na rzeczywistym problemie produkcyjnym będą oni musieli zadawać właściwe pytania, umiejętnie oddzielać sygnał od szumu i efektywnie współpracować, aby rozwiązać zagadkę problemu „Works on My Machine”. Stanie się to więc doskonałą okazją do wzmocnienia krytycznego myślenia, poprawy komunikacji i zrozumienia fundamentalnej roli pracy zespołowej w tworzeniu oprogramowania.

Warsztat zapewni uczestnikom podniesienie umiejętności testowania, gwarantując przy okazji świetną zabawę; uczestnicząc w nim, będzie można nie tylko zgłębić tajniki eksploracyjnego testowania, ale także zdobyć praktyczne umiejętności, które będzie można wykorzystać w codziennej pracy. Zgodnie z zapowiedziami Adama, warsztat "CSI Testing - A Simulation Game" obiecuje dostarczyć cennych narzędzi i perspektyw, które pomogą lepiej zrozumieć i przeciwdziałać problemom, z jakimi spotykamy się w trakcie procesu testowania.

Wy także będziecie mieli okazję wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Adama, które odbędą się jeszcze przed samą konferencją EuroSTAR 2023. Już 27 maja 2023 pojawi się przed Wami możliwość sprawdzenia się w roli detektywów podczas darmowego "CSI Testing - A Simulation Game". Więcej o wydarzeniu znajdziecie  tutaj.

Exploratory Testing Masterclass

Adama będziecie mogli spotkać także w trakcie innych prowadzonych przez niego autorskich warsztatów „Exploratory Testing Masterclass”, które startują w testerzy.pl już za kilka dni. W ich trakcie zgłębicie tajniki testów eksploracyjnych poprzez udział w praktycznych ćwiczeniach i na własnej skórze doświadczycie różnych technik testowania, dowiecie się też, jak budować kompetencje niezbędne do prowadzenia efektywnych i kreatywnych testów w Waszym zespole.

Warsztaty „Exploratory Testing Masterclass” wyróżnia to, że są oparte na prawdziwych doświadczeniach i praktykach. Ich autor sam eksplorował oprogramowanie, stosując różne kreatywne podejścia, a w trakcie szkolenia podzieli się swoimi wnioskami i technikami, które okazały się skuteczne w praktyce.

Warsztaty online rozpoczynają się 24 maja 2023, a zarejestrować możecie się tutaj.

Źródła:
https://i.snoball.it/p/hanb/t

To powinno Cię zainteresować