Jak zostać testerem gier? Audycja radiowa z udziałem testerzy.pl

Jak zostać testerem gier? Audycja radiowa z udziałem testerzy.pl
Z czym wiąże się testowanie gier i czy rzeczywiście to praca marzeń? Audycja Czwórki Polskiego Radia z udziałem gości specjalnych z testerzy.pl przybliżyła tajniki tego zawodu, obalając mity i odpowiadając na najczęściej zadawane pytania.

O branży testowania gier w audycji "Czarno na żółtym" rozmawiali Radek Smilgin i Krzysiek Kołodziejczyk. Krzysiek, doświadczony tester gier podzielił się swoją osobistą historią i opowiedział, jak jego pasja do gier przekształciła się w karierę zawodową. Z kolei o tym, jakie cechy powinien posiadać idealny kandydat na testera oraz jakie są realne zarobki w branży mówił goszczący w studio Radek.

O czym jeszcze mogliście usłyszeć? Czy testowanie gier to tylko granie, czy też zajęcie, które wymaga skrupulatności, cierpliwości i umiejętności analitycznego myślenia? Jak w ogóle zacząć przygodę z testowaniem - czy studia są niezbędne, czy może wystarczy jedynie pasja i zaangażowanie w cały proces? Czy testowanie gier to zajęcie na stałe, czy może raczej dorywcze? 

No i w końcu: czy każdy gracz może zostać testerem? 

Cała audycja "Czarno na żółtym" poświęcona branży gamingowej - obejmującej gry wideo oraz te planszowe - dostępna jest online. O testowaniu gier posłuchacie od 34 minuty.

Interesuje Cię testowanie gier? Więcej o tej kwestii możesz dowiedzieć się na naszym szkoleniu Tester gier.

Najbliższy termin: 9-11.09.2024.

>> zapisz się <<