Lista rankingowa testerów w Software Testing App

Lista rankingowa testerów w Software Testing App
STApp – jako nowa nazwa aplikacji, ale to nie jedyna zmiana, jaką dla Was mamy. Do tego w aplikacji pojawiła się jeszcze pewna ciekawa lista.

Na początek chwalimy się tym, że wskoczyliśmy w nowy próg w sklepie Google Play, czyli "500+", co oznacza, że mamy już ponad pięćset użytkowniczek i użytkowników.

Co do nowych danych, to w sekcji z przykładowymi egzaminami zrobiliśmy mały porządek. Kilka starych egzaminów zniknęło, za to pojawiły się nowe. 

Pierwsza ze zmian, dla Was pewnie niewielka, a dla nas bardzo poważna, to nowa nazwa kodowa aplikacji, czyli STApp, wywodząca się od Software Testing App.

Druga zmiana to lista rankingowa testerów oprogramowania. Na ten moment możecie tam znaleźć trzy aktywne profile testerów, kilka bootów oraz... siebie. Wasze dane są jednak widoczne jedynie dla Was. Docelowo damy Wam opcję, abyście mogli publikować swoje dane na liście. Na teraz jednak lista jest raczej pokazowa. 

lista-rankingowa-stapp.jpg

Swoje miejsce na liście definiujecie poprzez uzupełniania informacji w Waszym profilu oraz poprzez zdobywanie odznak w aplikacji. Zapraszamy Was do tej zabawy!

Na koniec mała niespodzianka. Lista rankingowa nie miałaby sensu, gdyby nie można było na niej zobaczyć znanych twarzy i sprawdzić, jak wygląda nasza pozycja w stosunku do nich. Najważniejszą osobą jest oczywiście... Stapp, Lucjan Stapp. Najstarszy, jeden z najbardziej zasłużonych i ciągle aktywnych testerów w Polsce. Przypadkowo jego nazwisko pokrywa się z nazwą aplikacji, więc musieliśmy jego profil dodać jako pierwszy.

lucjan-stapp.jpg

Profil Lucjana Stappa możecie znaleźć w aplikacji.

Aplikacja do pobrania w Sklepie Google Play.

To powinno Cię zainteresować