Szkolenia w testerzy.pl z certyfikatem SUS 2.0

Szkolenia w testerzy.pl z certyfikatem SUS 2.0
Po długich przygotowaniach dołączyliśmy do grona firm szkoleniowych wyróżnionych certyfikatem SUS 2.0 – Standardem Usług Szkoleniowo-Rozwojowych. Dla nas to ogromne wyróżnienie, a dla Was potwierdzenie, że nasze szkolenia spełniają najwyższe standardy branżowe.

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych obejmuje wszystkie elementy usługi szkoleniowej, od organizacji, po kompetencje trenerów. Certyfikacja SUS 2.0 potwierdza, że nasze szkolenia spełniają rygorystyczne wymagania w zakresie ich przygotowania, realizacji i ewaluacji. Dzięki temu każdy nasz kurs wyposaża uczestników w wiedzę i umiejętności na najwyższym poziomie. 

certyfikat-sus-dekra-testerzy-pl.jpg

Oprócz tego, jako firma posiadająca certyfikat SUS 2.0 jesteśmy zarejestrowani w Bazie Usług Rozwojowych (BUR*), co oznacza, że z naszych szkoleń możecie skorzystać w niższej cenie, ponieważ mogą one być dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS). 

* BUR jest internetowym rejestrem usług rozwojowych, w tym szkoleń i doradztwa, współfinansowanych ze środków publicznych

Dlaczego SUS 2.0?

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 jest cenionym standardem branżowym, który został stworzony przez ekspertów Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Aby zdobyć certyfikat SUS, firmy szkoleniowe muszą przejść rygorystyczne audyty, potwierdzające ich kompetencje w zakresie przygotowania i realizacji szkoleń, kompetencji kadry szkoleniowej oraz organizacji i logistyki szkoleń

Spełnienie wszystkich tych wymagań gwarantuje, że szkolenia są prowadzone na najwyższym poziomie i przynoszą wymierne korzyści uczestnikom.

Certyfikat SUS 2.0 wystawiony przez firmę DEKRA, oprócz potwierdzenia jakości dostarczanych przez nas usług, jest też atrakcyjną alternatywą dla innych systemów zarządzania jakością, takich jak ISO 9001. Proces certyfikacji SUS 2.0 jest szybszy i bardziej odpowiada specyfice branży szkoleniowej. Jest on też oficjalnie zatwierdzony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) jako spełniający wymagania systemu zapewnienia jakości dla firm chcących uzyskać wpis do Bazy Usług Rozwojowych, a to właśnie dzięki temu wpisowi możemy oferować Wam szkolenia dofinansowane z EFS.

DEKRA Certification, działająca w Polsce od 20 lat, jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE, światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa. Firma oferuje kompleksowe usługi eksperckie, takie jak certyfikacja systemów zarządzania, certyfikacja osób, audyty eksperckie oraz badania i certyfikacja wyrobów. Firma dostarcza klientom szczegółową dokumentację z wynikami badań i audytów, wraz z propozycjami optymalizacji procesów.

Certyfikat SUS 2.0, akredytacje SJSI jako akredytowanego dostawcy szkoleń oraz status akredytowanego centrum egzaminacyjnego GASQ to dla nas potwierdzenie najwyższej jakości naszych usług i gwarancja, że wybierając testerzy.pl, inwestujesz w swój rozwój zawodowy w najlepszy możliwy sposób.

Sprawdź naszą ofertę szkoleń z testowania w naszym kalendarzu

To powinno Cię zainteresować