3QA: 53. Spotkanie już 29 marca online i stacjonarnie

3QA: 53. Spotkanie już 29 marca online i stacjonarnie
3QA zaprasza na kolejną edycję swojego spotkania. Tym razem tematami będą planszówki i usprawnianie projektów mobilnych.

Uczestnicy spotkania będą mogli wziąć w nim udział na dwa sposoby, ponieważ dostępne będzie ono w dwóch formach: stacjonarnie w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym oraz online. W agendzie znalazły się dwa główne tematy:

Jak testować plastik i karton, czyli o testach w grach planszowych

Prelekcję poprowadzi Tomasz "Gambit" Dobosz, pasjonat gier planszowych, który prowadzi na YouTube kanał GambitTV. Dostępna będzie ona zarówno online, jak i stacjonarnie. Prowadzący to tester automatyczny z ponad 15-letnim doświadczeniem, które zdobywał jako tester w EA Sports czy Nordea. Tomasz jest specjalistą od testowania bankowych systemów mainframe, aktualnie zajmującym się dyscypliną Test Data Management. 

Jak usprawnić swój projekt mobilny w 1 dzień - poradnik dla każdego

Kolejna prelekcja dostępna będzie tylko w wersji stacjonarnej, w GPNT. Prowadzący - Dawid Bastek - który od 2017 roku zajmuje się testami jako tester i automatyk testów, specjalizujący się w aplikacjach mobilnych opowie uczestnikom, jak w prosty sposób usprawnić swój projekt mobilny kilkoma narzędziami tak, żebyście mieli więcej czasu na pisanie super funkcjonalności i oglądanie YouTube. W trakcie prelekcji będziecie mogli zastanowić się wspólnie czy plik Readme jest do czegokolwiek potrzebny, dowiecie się też, jaki bałagan panuje w aplikacjach mobilnych, jeżeli chodzi o zarządzanie bibliotekami i wiele więcej.

Uwaga, podczas prezentacji mogą pojawić się niewymagające fragmenty kodu i terminologia związana z aplikacjami mobilnymi.

Organizatorzy informują, że liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona, a w prelekcjach stacjonarnych będą mogły wziąć udział tylko osoby zaszczepione przeciwko wirusowi COVID-19.

Zarezerwujcie więc swój czas 29 marca 2022. Start spotkania przewidziany jest na godzinę 18:00.

Link do wydarzenia z możliwością zapisów: https://app.evenea.pl/event/53spotkanie3qa/

Do zobaczenia!
 

To powinno Cię zainteresować