Przełamywanie barier w świecie IT na ImproveIT 2023: OpenSpace "Break the Silos!"

Przełamywanie barier w świecie IT na ImproveIT 2023: OpenSpace "Break the Silos!"
3QA, Agile3M oraz Atlassian, przy wsparciu doświadczonych profesjonalistów z branży, zapraszają na wydarzenie ImproveIT Open Space poświęcone temu, jak potężne mogą być efekty synergii między specjalistami z różnych obszarów.

To będzie wydarzenie, które stawia na innowacyjność i współpracę. Organizowane jest pod hasłem "Break the Silos!", czyli "Przełam bariery!". Głównym celem jest „zburzenie ścian”, które oddzielają poszczególne dziedziny w obszarze IT i właśnie dlatego organizatorzy wybrali formułę open space, która kładzie nacisk na aktywny udział uczestników i tworzenie przez nich agendy wydarzenia. Nie ma wcześniej zaplanowanego programu - to biorący udział w wydarzeniu decydują, o czym i jak chcą rozmawiać.

Chodzi tu o wykorzystanie mądrości i doświadczenia całej grupy, by osiągnąć konkretny cel: rozbicie barier i silosów w branży IT. Ta forma spotkania zachęca do wymiany pomysłów, tworzenia nowych rozwiązań i nawiązywania współpracy, która może zapoczątkować rewolucję w dziedzinie technologii.

ImproveIT 2023 to spotkanie skierowane do doświadczonych profesjonalistów z przynajmniej 3-letnim stażem w dziedzinie IT. Organizatorzy liczą nie tylko na chęci dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, ale również zachęcają do przygotowania własnych tematów do dyskusji. Będzie to dobra okazja, by każdy uczestnik mógł wnieść swoją wartość i prowadzić dyskusje wokół interesujących go zagadnień.

Podczas ImproveIT nie mogło zabraknąć również nas. Portal testerzy.pl będzie reprezentował Radek Smilgin, który jest cenionym ekspertem w dziedzinie testowania. Będzie to doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o perspektywie testera i jego roli w przełamywaniu barier w branży IT.

ImproveIT odbędzie się 16.09.2023 r. w Gdańsku.

Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest na stronie organizatorów.
 

To powinno Cię zainteresować