VII edycja Test Dive Conference

VII edycja Test Dive Conference
Siódma edycja Test Dive Conference zbliża się wielkimi krokami. Konferencja, która zdobyła uznanie za inspirujące podejście do tematu testowania oprogramowania, już 12 października odbędzie się w Multikinie – wyjątkowej przestrzeni w centrum Krakowa – jak również online. Wydarzenie skupiające specjalistów IT, testerów, programistów i innych entuzjastów technologii, jest nie tylko okazją do nauki i wymiany wiedzy, ale także doskonałym miejscem do budowania relacji poprzez networking.

Rejestracja

Rozpoczęcie rejestracji zaplanowano na 14 września 2023 roku. Organizatorzy zachęcają do zapisania się do Newslettera wydarzenia w celu otrzymania przypomnienia o rozpoczęciu zapisów. Przez wzgląd na ograniczoną ilość miejsc, również do tego zachęcamy.

Do Newslettera można zapisać się na stronie internetowej organizatora: www.testdive.pl.

Program

7. edycja Test Dive Conference zapowiada bogatszy i bardziej różnorodny program niż kiedykolwiek wcześniej. Po raz pierwszy dostępne będą aż trzy streamy, w tym jeden dotyczący kompetencji miękkich. 

W tym roku do grona prelegentów dołączą również nasi trenerzy: Jarosław Hryszko, Radek SmilginSławomir Radzymiński.

Ponadto będziecie mogli wysłuchać również, takich prelegentów jak m.in.: Tomasz Wojnar, Jerzy Zientkowski, Dominika Zając, Horst Angerer, Michał Mnich, Ewa Marchewka, Andrzej Tonia, Paweł Grzegorczyk, Rafał Motriuk oraz Sylwia Królikowska.

Wszyscy oni to znani eksperci branżowi oraz praktycy. Podzielą się z Wami swoimi wskazówkami, technikami i perspektywami na temat najnowszych trendów i wyzwań w dziedzinie testowania oprogramowania. Organizatorzy obiecują również, że:

w trakcie wydarzenia nie zabraknie również nowinek ze świata wellbeingu, psychologii w biznesie oraz prelekcji z dziedziny softskills. Uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w prezentacjach, panelach dyskusyjnych oraz konkursach z nagrodami. (konkurs dla aktywnych uczestników - do wygrania będą cenne nagrody rzeczowe).

W tym roku Test Dive Conference po raz kolejny zagości w Multikinie w Krakowie, które do tej pory zawsze oferowało doskonałe warunki do nauki, twórczej interakcji i networkingu. Organizatorzy zdają sobie sprawę z popularności, jaką cieszyła się wirtualna odsłona wydarzenia, dlatego również w tym roku konferencja dostępna będzie w wersji online.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami video, w których Ewa Marchewka – Productization Director w Nokii Kraków, od wielu lat związana z konferencją Test Dive – oraz Andrzej Tonia – Software Engineer oraz tegoroczny prelegent - dzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z Test Dive Conference.

"Save the date" - Andrzej Tonia | TestDive 2023

 

 

 

"Be sure, to be there!" - Ewa Marchewka | TestDive 2023

 

 

 

Test Dive Conference już od 7 lat tworzy i zrzesza społeczność pasjonatów testowania i na stałe już wpisało się w krajobraz kluczowych testerskich wydarzeń. W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału.

Więcej informacji na stronie: www.testdive.pl.

 

To powinno Cię zainteresować