Radek Smilgin dla "IT dzieli się dobrem". Warsztat 3QA

Radek Smilgin dla "IT dzieli się dobrem". Warsztat 3QA
Już 20 października 2022 o 17:00 w Gdańsku odbędzie się warsztat, który dla 3QA poprowadzi Radek Smilgin. Tematem spotkania będą "Liczby w testowaniu. Wartość biznesowa i szacowanie".

O warsztacie

Warsztat "Liczby w testowaniu. Wartość biznesowa i szacowanie" skierowany jest do (przyszłych i obecnych) kierowników testów, a także konsultantów z zakresu testowania. 

Jak czytamy na oficjalnym profilu 3QA: Matematyka jest prawdopodobnie najważniejszym narzędziem kierowników testów. Świadomość, ile kosztują czasowo i finansowo działania kontroli jakości jest podstawą do definiowania celów, optymalizacji i liczenia ROI z testowania (w tym z automatyzacji). Nie jest to złożona matematyka, ale taka, która bazuje na prostych sumach, wyciągniętych średnich i medianach, czy przewidywaniu trendów. Operacje matematyczne, które sprawdzą się i w codziennej pracy managera testów mogą być równie dobrze użyte w kalkulowaniu budżetu domowego czy inwestycyjnego.

Podczas warsztatu Radek Smilgin zaprosi uczestników w podróż po liczbach, miarach i składnikach, którymi sam się posługuje, aby pokazać ile kosztuje testowanie, oraz że jest opłacalne biznesowo. 

Dla uczestników przygotowanych jest aż 8 miejsc. Przypomnijmy, że warsztat organizowany jest w ramach akcji "IT dzieli się dobrem", dlatego każdy, kto chciałby wziąć w nim udział, będzie miał także okazję do tego, aby wesprzeć cele charytatywne - tym razem to do Was będzie należeć decyzja kogo wesprzecie. Cegiełka wynosi minimum 50 zł.

Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy przesłać swoje zgłoszenie wraz potwierdzoną wpłatą. Każde zgłoszenie rozpatrywane będzie indywidualnie, a chętni otrzymają odpowiedź, czy udało im się zakwalifikować do udziału w warsztacie.

Zgłoszeń można dokonywać tutaj

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalny profil 3QA na FB.
 

Źródła:
https://www.facebook.com/events/1374902876371311?ref=newsfeed

To powinno Cię zainteresować