Romanian Testing Conference 2023. Rusza Call For Papers

Romanian Testing Conference 2023. Rusza Call For Papers
Kolejna edycja Romanian Testing Conference (RTC) zaplanowana jest na 6-8 czerwca 2023. Organizatorzy konferencji ogłosili tymczasem nabór na prelegentów.

Motywem przewodnim przyszłorocznego RTC mają być zmiany. Oto historie, które chcę usłyszeć w tym roku. Chcę usłyszeć historie o lepszej komunikacji i wypełnianiu luk. Technologii wykorzystywanej do okiełznania siły zwinności. Chcę usłyszeć historie o usprawnieniach procesów, usuwaniu przeszkód i wspólnych celach. O zmianie postaw, sposobów pracy i umysłów. Chcę usłyszeć historie o porażkach lub zwycięstwach, sprzeciwianiu się zmianom lub ich obronie. O tym, co Cię przekonało, co sprawiło, że się oparłeś lub jak to zrobiłeś. Chcę usłyszeć, jak się zmieniłeś. Co zmieniłeś. Czego się z tego nauczyłeś. Wierzę, że udana zmiana zaczyna się od ciekawości. Zaczyna się od ciebie. I chcę usłyszeć twoją historię, mówi Lena Nyström Wiberg, przewodnicząca nadchodzącej konferencji.

Konferencja potrwa 3 dni; pierwsze dwa będą składać się z jedno- i dwudniowych warsztatów i szkoleń, natomiast trzeciego dnia pojawi się klasyczna konfiguracja wielościeżkowa z różnorodnymi przemówieniami.

Organizatorzy już teraz zachęcają do przesyłania swoich zgłoszeń do udziału w 13. edycji rumuńskiej konferencji w ramach Call For Papers. Prelegenci będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami związanymi z tegorocznym tematem "Perspektywy testowania i postrzeganie". Mile widziane będą propozycje z każdej dziedziny testowania oprogramowania, oparte na osobistych doświadczeniach mówców. 

Poszukiwane są dwa rodzaje sesji: trwające do 45 minut rozmowy (w tym sesja pytań i odpowiedzi) i tutoriale (czas trwania do 5 godzin + przerwy i lunch). 

Co może być tematem wystąpienia? Prelegenci mogą wybierać spośród wielu różnych obszarów:

  • testowanie w stosunkowo nowych sytuacjach technologicznych,
  • rozwój kariery w zmieniającej się branży,
  • kwestionowanie status quo,
  • testowanie wykraczające poza to, co jest postrzegane jako „normalne” testowanie,
  • testowanie na granicy naszego obecnego rozumienia – nowe doświadczenia i techniki,
  • nowe wdrożenia testowe, nowe strategie, nowe wyzwania,
  • uczenie się,
  • umiejętności miękkie.

Zgłoszenia można przesyłać do 16 grudnia 2022 r. do północy. Wyniki zostaną ogłoszone 13 stycznia 2023 r. 

Zgłoszeń można dokonywać na oficjalnej stronie Romanian Testing Conference 2023.
 

541
Źródła:
https://www.facebook.com/photo?fbid=526845302780589&set=a.490873893044397

To powinno Cię zainteresować