Romanian Testing Conference 2023. Rusza Call For Papers

Romanian Testing Conference 2023. Rusza Call For Papers
Kolejna edycja Romanian Testing Conference (RTC) zaplanowana jest na 6-8 czerwca 2023. Organizatorzy konferencji ogłosili tymczasem nabór na prelegentów.

Motywem przewodnim przyszłorocznego RTC mają być zmiany. Oto historie, które chcę usłyszeć w tym roku. Chcę usłyszeć historie o lepszej komunikacji i wypełnianiu luk. Technologii wykorzystywanej do okiełznania siły zwinności. Chcę usłyszeć historie o usprawnieniach procesów, usuwaniu przeszkód i wspólnych celach. O zmianie postaw, sposobów pracy i umysłów. Chcę usłyszeć historie o porażkach lub zwycięstwach, sprzeciwianiu się zmianom lub ich obronie. O tym, co Cię przekonało, co sprawiło, że się oparłeś lub jak to zrobiłeś. Chcę usłyszeć, jak się zmieniłeś. Co zmieniłeś. Czego się z tego nauczyłeś. Wierzę, że udana zmiana zaczyna się od ciekawości. Zaczyna się od ciebie. I chcę usłyszeć twoją historię, mówi Lena Nyström Wiberg, przewodnicząca nadchodzącej konferencji.

Konferencja potrwa 3 dni; pierwsze dwa będą składać się z jedno- i dwudniowych warsztatów i szkoleń, natomiast trzeciego dnia pojawi się klasyczna konfiguracja wielościeżkowa z różnorodnymi przemówieniami.

Organizatorzy już teraz zachęcają do przesyłania swoich zgłoszeń do udziału w 13. edycji rumuńskiej konferencji w ramach Call For Papers. Prelegenci będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami związanymi z tegorocznym tematem "Perspektywy testowania i postrzeganie". Mile widziane będą propozycje z każdej dziedziny testowania oprogramowania, oparte na osobistych doświadczeniach mówców. 

Poszukiwane są dwa rodzaje sesji: trwające do 45 minut rozmowy (w tym sesja pytań i odpowiedzi) i tutoriale (czas trwania do 5 godzin + przerwy i lunch). 

Co może być tematem wystąpienia? Prelegenci mogą wybierać spośród wielu różnych obszarów:

  • testowanie w stosunkowo nowych sytuacjach technologicznych,
  • rozwój kariery w zmieniającej się branży,
  • kwestionowanie status quo,
  • testowanie wykraczające poza to, co jest postrzegane jako „normalne” testowanie,
  • testowanie na granicy naszego obecnego rozumienia – nowe doświadczenia i techniki,
  • nowe wdrożenia testowe, nowe strategie, nowe wyzwania,
  • uczenie się,
  • umiejętności miękkie.

Zgłoszenia można przesyłać do 16 grudnia 2022 r. do północy. Wyniki zostaną ogłoszone 13 stycznia 2023 r. 

Zgłoszeń można dokonywać na oficjalnej stronie Romanian Testing Conference 2023.
 

Źródła:
https://www.facebook.com/photo?fbid=526845302780589&set=a.490873893044397

To powinno Cię zainteresować