Testwarez - zapisy tylko do 2.10!

Testwarez - zapisy tylko do 2.10!
Ostatnie dni zapisów na TestWarez! W piątek 2 października zamykamy zapisy.

Komunikat organizatora:

"TestWarez to najstarsza i najlepsza (największa?) konferencja w Polsce, poświęcona zagadnieniom związanym z testowaniem oprogramowania. W tym roku obchodzimy swój jubileusz – to już dziesiąty raz Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych zaprasza na spotkanie, tym razem do hotelu Windsor w Jachrance k. Warszawy w dniach 7-9 października 2015.
Nasza konferencja jak zawsze kieruje się hasłem „Testerzy dla Testerów” – w tym roku ze względu na dziesiąta edycję konferencji dodatkowo pod hasłem „Inspiracje”.
Nasi uczestnicy, a w tym przede wszystkim prelegenci to praktycy, chętnie przekazujący swoją wiedzę i doświadczenie. A rozmowy w kuluarach i niewygodne pytania na prelekcjach są nawet wskazane. To najlepszy sposób na rozwiązanie Waszych/Naszych problemów.
Osobny (pierwszy dzień konferencji) w tym roku wyjątkowo w całości przeznaczyliśmy na warsztaty. Proponujemy Wam osiem bardzo ciekawych praktycznych ćwiczeń pod okiem ekspertów. Kolejne dwa dni to trzy tracki prelekcji z równolegle trwającymi panelami. Spotkania przeplatane będą prezentacjami plenarnymi key note-ów.

Pełny program Konferencji dostępny jest na stronie http://www.testwarez.pl/agenda/

Nie samymi wykładami żyje tester. W ramach opłaty konferencyjnej organizatorzy zapewniają:

  • nocleg w hotelu Windsor w Jachrance k. Warszawy
  • pełne wyżywienie

i oczywiście SPOTKANIE INTEGRACYJNE – będzie TORT JUBILEUSZOWY.
Prócz tego konkursy z nagrodami i – dla chętnych – możliwość uzyskania certyfikatu na poziomie podstawowym, rozszerzonym jak i – po raz pierwszy w Polsce – także eksperckim. Będzie też można uzyskać certyfikat Inżyniera Wymagań (REQB).
Certyfikat ISTQB na pewno będzie kolejnym krokiem w Twojej karierze.
Tylko dla uczestników konferencji Testwarez przewidzieliśmy możliwość szybkiego i taniego uzyskania certyfikatu Certyfikowany Tester na różnych poziomach po cenach zdecydowanie niższych niż rynkowe. Szczegóły poniżej:

  Cena dla uczestnika konferencji
Certyfikowany Tester Poziomu Podstawowego 350 PLN (+VAT)
Certyfikowany Tester – Tester Zwinny 300 PLN (+VAT)
Certyfikowany Tester Poziomu Zaawansowanego – Menadżer Testów 600 PLN (+VAT)
Certyfikowany Tester Poziomu Zaawansowanego – Analityk Testów 600 PLN (+VAT)
Certyfikowany Tester Poziomu Zaawansowanego – Techniczny Analityk Testów 600 PLN (+VAT)
Certyfikowany Inżynier Wymagań REQB 350 PLN (+VAT)

Wszystkie egzaminy dostępne w wersji polskiej i angielskiej, w wersji papierowej i elektronicznej, więcej na http://www.testwarez.pl/certyfikacja-podczas-testwarez 

Mamy też coś dla twardzieli:
PIERWSZY W POLSCE EGZAMIN NA POZIOM EKSPERCKI.
Oferujemy możliwość uzyskania certyfikatu eksperta w zakresie poprawy procesu testowego (CTEL –TPI). Jest to bardzo trudny egzamin, tylko w wersji angielskiej i tylko w wersji papierowej. Cena bardzo wysoka, lecz również niższa od rynkowej: 5 000 PLN (+VAT).
Boisz się, że nie dasz rady? Chcesz się sprawdzić przed egzaminem?  I tu pomożemy.
W drugim dniu konferencji (8 października – czwartek) nasi koledzy pomogą Ci się sprawdzić, odpowiedzą też na pytania związane z materiałem obowiązującym na egzaminie. Konsultacje poprowadzą znani eksperci i trenerzy (m. in. J. Kazun, J. Sabak, L. Stapp), zobacz więcej: http://www.testwarez.pl/certyfikacja-konsultacje-przed-egzaminem

Chcesz się certyfikować? Zostań uczestnikiem konferencji Testwarez, zarejestruj się już dziś: https://systemcoffee.pl/?lang=pl&go2rej=1&kid=359

Masz jakieś pytania? Napisz do nas, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania."

To powinno Cię zainteresować