Agile&Automation Days 2016: Keynote Speaker

Agile&Automation Days 2016: Keynote Speaker
Organizatorzy Agile & Automation Days 2016 powoli odkrywają karty agendy. Wiemy, że powróci warsztat, gdzie można się zmierzyć z innymi automatykami testów oraz pojawi się sam Richard Bradshaw! Można już rezerwować swój udział.
 

II edycja konferencji odbędzie się 21-22 listopada w Warszawie w centrum konferencyjnym Stadionu PGE Narodowy. Wydaje się, że to jeszcze sporo czasu, ale organizatorzy już teraz zdradzają pierwsze szczegóły agendy. Wiemy już kto będzie jednym z głównych mówców Agile&Automation Days, po raz kolejny będziemy mieć możliwość wysłuchania doświadczonego specjalisty z zagranicy. Richard Bradshaw, bo o nim mowa, wygłosi premierową prezentację keynote Mobile - The Clue Is In The Name oraz poprowadzi praktyczne warsztaty Technical Mobile Testing.

Testowanie aplikacji mobilnych ma być jednym z tematów wiodących Agile&Automation Days 2016.

 

Richard Bradshaw – w swoich własnych słowach: doświadczony tester, konsultant i przyjacielski facet. Dzieli się swoją pasją do testowania poprzez doradztwo, szkolenia i prelekcje na różne tematy związane z testowaniem. Fan automatyzacji wspierającej testowanie.

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu ma wiele spostrzeżeń na temat świata testowania i tworzenia oprogramowania. Richard jest aktywnym członkiem społeczności testerskiej i szefem Ministry of Testing. Pisze bloga thefriendlytester.co.uk, spotkacie go też na twitterze: @FriendlyTester. Twórca własnego kanału YouTube Whiteboard Testing. Pracuje dla Friendly Testing dostarczając usługi doradcze i szkoleniowe. Można go często spotkać w barze z piwem w ręku dyskutującego na temat testowania.

 

Już teraz możecie zapisać się na praktyczne warsztaty z Richardem, które odbędą się dzień po konferencji 22 listopada w Warszawie. Ilość miejsc jest ograniczona więc jeśli chcecie uczyć się o technicznym testowaniu rozwiązań mobilnych warto się szybko decydować. Więcej na temat agendy warsztatów: http://aadays.pl/events/22-wtorek/warsztaty-technical-mobile-testing/

Możecie też zarezerwować już sobie miejsce na samej konferencji.

Zapraszamy też ciągle do zgłaszania swoich propozycji prezentacji i warsztatów w ramach Call for Papers: http://aadays.pl/call-for-papers-agile-automation-days-2016/. Można je przesyłać do 30 czerwca. 

Za agendę tegorocznej konferencji, w roli szefa programowego odpowiada Daniel Dec.

 

testerzy.pl. wspierają wydarzenie merytorycznie i medialnie.

Zapraszamy!

 

Strona Konferencji Agile&Automation Days >>

 

 

To powinno Cię zainteresować