Agile & Automation Days 2017 już za chwilę!

Agile & Automation Days 2017 już za chwilę!
W najbliższy poniedziałek odbędzie się najbardziej techniczna i ukierunkowana na zwinność konferencja testerska w Polsce. A oto zestaw informacji dla uczestników i tych, którzy się nie załapali.
 

AGENDA

Na początku podkreślmy, że Agile & Automation Days trzyma się sztywno swoich reguł: prezentacje są premierowe, konferencja jest raczej kameralna, stąd też agenda wydarzenia nie zawiera wielu ścieżek. Wśród nich dodatkowo znajdziecie jedną, w pełni angielskojęzyczną. Pierwszego dnia weźmiecie udział w trzech prezentacjach głównych mówców i będziecie mieli do wyboru jedną z dwóch ścieżek. Wydaje się, że wybory będą proste, ponieważ zazwyczaj dotyczą różnych tematów. Warto docenić, że w tym roku mamy prawdziwą kumulację świetnych specjalistów automatyzacji i zwinności. Prezentacji jest sporo, a to za sprawą szefów komisji programowej, Michała Kujałowicza i Bartosza Szulca, którzy skrócili pasywne przekazywanie informacji, a "zaoszczędzony" czas chcą wykorzystać na interakcje z mówcami, panele dyskusyjne i kodowanie na żywo.

Drugiego dnia czasu na wymianę doświadczeń będzie jeszcze więcej. Będą panele dyskusyjne prowadzone w języku angielskim, a do tego przez cały dzień będą odbywały się warsztaty. Dzień zakończy się sesją pytań i odpowiedzi z głównymi mówcami.

Konstrukcja agendy tego wydarzenia jest unikalna. Szefowie programowi założyli, że wydarzenie ma toczyć się przy pełnym zaangażowaniu uczestników. Hasło konferencji zobowiązuje - Collaborative & Creative, czyli współuczestnictwo w kreatywnej atmosferze. 

 

TESTERZY.PL na konferencji

Będziemy obecni zarówno w samej przestrzeni konferencji, jak i agendzie. Radek Smilgin opowie o eksploracji w świecie zwinności i czasie DevOps, a we foyer będziecie mogli odwiedzić nasze stoisko. Zapraszamy do spotkania i porozmawiania o testowaniu zwinnym i automatycznym.

 

NETWORKING

Na zakończenie pierwszego dnia konferencji odbędzie się Networking Party. Od godz. 19.00 w Browarze Lubicz będzie czekało na Was warzone na miejscu piwo, przekąski i konkursy z nagrodami.

 

APLIKACJA MOBILNA

Zachęcamy do pobrania darmowej aplikacji mobilnej Agile & Automation Days. Znajdziecie w niej m.in. harmonogram, informacje na temat prelegentów, prelekcji i miniwarsztatów. Dzięki niej będziecie mogli również na żywo oceniać prezentacje, w których weźmiecie udział.

iOS: https://itunes.apple.com/us/app/a-a-days/id1173788109?l=pl&ls=1&mt=8

 

Do zobaczenia na konferencji!

 

To powinno Cię zainteresować