Powiew świeżości na EDU – nowe funkcjonalności

Powiew świeżości na EDU – nowe funkcjonalności
Po wakacjach EDU doczekało się kilku nowych funkcjonalności. Część zmian jest już na produkcji, pozostałe ujrzą światło dzienne w niedługim czasie.
 

Obecnie możemy się już cieszyć z możliwości wystawienia oceny oraz wyrażenia swojej opinii dotyczącej szkolenia, w którym braliśmy udział. Funkcjonalność ta będzie niezwykle przydatna dla osób, które jeszcze wahają się przy podjęciu decyzji o wyborze szkolenia. Twoja ocena lub opinia mogą mieć na nich decydujący wpływ, natomiast oceny bądź opinie innych osób mogą także ułatwić decyzję Tobie. Aby to zrobić wystarczy przejść do zakładki "Moja Strefa" i w sekcji "Historia szkoleń" wybrać jedno ze szkoleń, w których braliśmy udział. Wyrażając swoją opinię pomagamy także tworzyć lepszy produkt, gdyż wszelkie uwagi zostaną rozpatrzone przez organizatorów i trenerów.

Kolejną nowością jest możliwość pobrania dyplomu dla ukończonego szkolenia nie tylko w wersji polskiej, ale także w wersji angielskiej. Aby pobrać dyplom wystarczy przejść do sekcji "Historia szkoleń" i wybrać jedno z ukończonych szkoleń. W tym miejscu dostępny jest dyplom, który możesz pobrać w dwóch wersjach językowych. Możesz także pochwalić się swoim osiągnięciem i opublikować swój dyplom ukończenia szkolenia w popularnych serwisach społecznościowych.

Następnym udogodnieniem jest zmiana sposobu prezentacji szkoleń i egzaminów prowadzonych przy pomocy materiałów w różnych wersjach językowych. Informacja o tym, w jakim języku są materiały, których używa się podczas szkolenia, bądź w jakim języku może odbyć się egzamin została przedstawiona za pomocą ikony flagi przy nazwie szkolenia oraz egzaminu, w zakładce "Szkolenia" i zakładce "Egzaminy". W przypadku, gdy dane szkolenie lub egzamin może być realizowane zarówno przy użyciu materiałów polskich, jak i angielskich, po przejściu do szczegółów wybranego szkolenia lub egzaminu można zobaczyć informację odnośnie dostępnych języków, gdzie znajduje się także możliwość wybrania alternatywy dla języka polskiego. 

 

Podsumowując nowości w EDU dodaliśmy:

  • możliwość wyrażenia opinii uczestników szkoleń,
  • dostępność dyplomów w języku angielskim,
  • zmiana sposobu prezentacji szkoleń i egzaminów w różnych wersjach językowych.

 

Wszystko wskazuje na to, że wyżej opisane zmiany są tylko początkiem i w niedługim czasie możemy spodziewać się kolejnych. Cały czas czekamy na Wasze opinie i sugestie.

 

Zapraszamy do korzystania z nowych możliwości! edu.ittraining.pl >>

 

 

To powinno Cię zainteresować