Agile & Automation Days - warsztaty towarzyszące

Agile & Automation Days - warsztaty towarzyszące
Tegoroczna edycja Agile & Automation Days zapowiada się interesująco. Na zaproszenie Organizatorów odpowiedziały dwie duże gwiazdy testowania i QA - Anne-Marie Charrett oraz Bas Dijkstra.

Anne-Marie to pochodząca z Sydney, uznana na arenie międzynarodowej ekspertka testowania i zapewnienia jakości z 20-letnim doświadczeniem w dostarczaniu oprogramowania. Bas natomiast jest mieszkającym w Holandii wieloletnim konsultantem i trenerem automatyzacji.

Obydwoje w dzień po konferencji, 30 października, poprowadzą całodniowe warsztaty. Jest to jedyna i wyjątkowa okazja, aby zaczerpnąć wiedzy od tak doświadczonych ekspertów.

"Quality Coach" to autorski warsztat Anne-Marie, wprowadzający nową rolę. Quality Coach, w odróżnieniu od Test Leada, wspiera cały zespół w przejęciu odpowiedzialności za jakość. Oznacza to, że liderzy testów muszą nabyć zupełnie innych, nowych umiejętności i know-how. Z jednej strony Quality Coach coachuje zarówno testerów, jak i nie-testerów, z drugiej - zamiast samodzielnego kierowania strategią testowania, zapewnia na to przestrzeń swojemu zespołowi.

Więcej szczegółów na temat tego, czego nauczycie się podczas warsztatu znajdziecie tutaj.

Bas natomiast zaprasza Was na warsztat dotyczący testowania API.

Istnieją różne narzędzia do testowania API, które mogą pomóc w osiągnięciu wprawy i ich znajomość w dzisiejszych czasach jest niezbędna. Podczas warsztatu wraz z Basem skupicie na się na dwóch z nich: REST Assured (do testowania API) oraz WireMock (do mockowania API). Sprawdzicie, jak te narzędzia mogą pomóc Wam testować bardziej wydajne na poziomie APi i jakie wsparcie oferują w testowaniu i automatyzacji.

A ponieważ nie ma lepszego sposobu na naukę niż poprzez praktykę, większość czasu spędzicie na ćwiczeniach praktycznych, które będą świetnym punktem wyjścia do rozwiązywania problemów z testowaniem APi we własnym kontekście i w codziennej pracy.

Zajrzyjcie na: http://aadays.pl/workshop-bas-dijkstra/

Ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona, dlatego, aby nie przegapić tej wyjątkowej okazji, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Anne-Marie Charrett: Quality Coach Workshop (30/10/2019)

Cena regularna: 2700,00 PLN net (+23% VAT)

Early Bird: 2500,00 PLN net (+23% VAT)

https://rejestracja.aadays.pl/zaloguj

Promocja na warsztaty obowiązuje do 31 lipca 2019 r. Liczba biletów objętych promocją jest ograniczona.

Tegoroczna edycja Agile & Automation Days odbędzie się 28-29 października br. w Gdańsku! Tym razem Organizatorzy zapraszają do wyjątkowej przestrzeni Muzeum Ii Wojny Światowej.

Wszystkim tym, którzy chcą wziąć udział w konferencji, posłuchać wykładów Anne-Marie oraz Basa oraz skorzystać z pozostałych atrakcji przypominamy, że do 14 lipca obowiązują promocyjne ceny wejściówek.

Zapraszamy!

To powinno Cię zainteresować