BMW wspiera certyfikację Automotive Software Tester

BMW wspiera certyfikację Automotive Software Tester
Zespół Automotive Tester ma nowego, kompetentnego członka. Jest nim dr Marc Russ z działu zarządzania jakością firmy BMW.


Zadaniem dr Russa jest wsparcie rozwoju ścieżki poprzez swoją wiedzę ekspercką w tej dziedzinie. Dzięki temu certyfikacja testerów wspomoże podniesienie jakości testowania w branży oprogramowania motoryzacyjnego.

Jak twierdzi dr Hendrik Dettmering, przewodniczący Rady Automotive Tester: "Jesteśmy szczęśliwi z posiadania nowego członka. BMW jako wiodący producent samochodów jest w szczególności znany ze swoich bardzo wysokich standardów jakościowych. Wydajność i efektywność testów staje się coraz bardziej ważna dla zapewnienia jakości."

Jak uważa dr Russ, dążenie do implementowania nowych funcji skierowanych na klienta jest nieprzerwane. W celu utrzymania wysokich standardów wytwarzanych produktów niezbedny jest proces testowania. Połączenie specyficznych standardów motoryzacyjnych wraz ze standardami testowania jest odpowiednią drogą, którą Russ zamierza wspierać.

Przypomnijmy, Automotive Software Tester to certyfikacja stworzona z myślą o testerach oprogramowania motoryzacyjnego. Program stanowi uzupełnienie ścieżki certyfikacji ISTQB Certified Tester.

 

Dowiedz się więcej o szkoleniu Automotive Software Tester >>

 

To powinno Cię zainteresować