Coraz bliżej Agile & Automation Days

Coraz bliżej Agile & Automation Days
Jeszcze tylko przez 10 dni obowiązują niższe ceny wejściówek, nie przegapcie tej daty.
 

Druga edycja Agile & Automation Days to dawka praktycznej wiedzy. Organizatorzy gwarantują starannie wyselekcjonowane tematy, premierowe wykłady oraz występ doświadczonych prelegentów i trenerów. Dodatkowo w ramach udziału w konferencji można uczestniczyć w miniwarsztatach (bez żadnych dalszych opłat). Dla testerów automatycznych, którzy chcą się sprawdzić, organizatorzy szykują drugą odsłonę minizawodów Automated TestingCup.

Po raz kolejny zaproszono wyjątkowych specjalistów z zagranicy – Maaret Pyhäjärvi i Richarda Bradshawa. Oboje wygłoszą prezentacje keynote przygotowane specjalnie z myślą o uczestnikach Agile & Automation Days. Dla chętnych, drugiego dnia odbędą się (dodatkowo płatne) warsztaty z Richardem Technical Mobile Testing, na które jest już coraz mniej miejsc.

 

W tegorocznej agendzie prym wiodą tematy związane z automatyzacją testów rozwiązań mobilnych. Dominują tematy techniczne. O tym jakie zagadnienia znajdziecie w programie konferencji, pisaliśmy już na testerzy.pl: http://www.testerzy.pl/wiesci-ze-swiata-testerow/agenda-agile-automation-days.

Jeśli jeszcze wahacie się czy konferencja Agile & Automation Days jest dla Was, posłuchajcie co na temat agendy ma do powiedzenia Daniel Dec - szef programowy konferencji.

 

 

Warto przypomnieć, że debiutująca rok temu konferencja Agile & Automation Days była jednym z najlepiej ocenionych przez Czytelników testerzy.pl wydarzeń 2015 roku. Uczestnicy docenili jej spójny i przemyślany program, premierowość wykładów, praktyczne miniwarsztaty oraz jedyną w swoim rodzaju możliwość spotkania i rozmowy z wybitnymi specjalistami z zagranicy.

 

Pełna agenda wydarzenia: http://aadays.pl/events/

Rejestracja na konferencję: http://rejestracja.aadays.pl/zaloguj

 

„Wczesne zapisy” tylko do 15 października!

Zapraszamy!

 

 

To powinno Cię zainteresować