Darmowy meetup z Michaelem Boltonem w Łodzi [aktualizacja 3]

Darmowy meetup z Michaelem Boltonem w Łodzi [aktualizacja 3]
Zapraszamy na spotkanie z legendą testowania! testerzy.pl, wspólnie z organizatorami konferencji TestingCup 2018, przygotowali rozgrzewkę przed samym wydarzeniem. Nagranie z wydarzenia!
 

W tym roku niekwestionowaną gwiazdą, która odwiedzi nasz kraj jest Michael Bolton, który podczas TestingCup wystąpi w roli mówcy Keynote, a przed konferencją poprowadzi swoje kultowe warsztaty Rapid Software Testing.

Organizatorzy TestingCup postarali się, aby także te osoby, które nie mogą uczestniczyć w konferencji czy w warsztatach mieli szansę na spotkanie z guru szkoły testowania Context-Driven. W środę 23 maja 2018, o godzinie 19.00 obyło się darmowe spotkanie z Michaelem w Łodzi.

Przypominamy, że Michael Bolton to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie testowania oprogramowania. Trudno w jednym miejscu wymienić wszystkie jego dokonania, publikacje i wystąpienia, szczególnie że z testowaniem oprogramowania związany jest już 25 lat. Aktualnie pracuje jako konsultant i uczy testowania. Jak sam mówi, pomaga innym rozwiązywać problemy związane z testami, o których sądzili, że nie są w stanie ich rozwiązać. Jest współautorem (wspólnie z Jamesem Bachem) Rapid Software Testing.

Od 14:00 minuty.

Do wystąpienia Michaela wprowadził uczestników Bartosz Szulc.

Polecamy!

 
 
 
 
 

To powinno Cię zainteresować