David Evans po raz kolejny w Polsce

David Evans po raz kolejny w Polsce
David Evans, trener i konsultant z 25-letnim doświadczeniem w branży IT, specjalista ds. Agile po raz kolejny odwiedzi nasz kraj.

David Evans jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie testowania w metodykach Agile, który pracował dla klientów w m.in. Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwecji, Niemczech, Australii, RPA i Singapurze. Regularnie występuje na międzynarodowych konferencjach, jest autorem wielu publikacji w czasopismach branżowych. Aktualnie pracuje w Wielkiej Brytanii, gdzie wraz z Gojko Adzicem prowadzi Neuri Consulting LLP.

David już raz odwiedził nasz kraj. We wrześniu był mówcą na TestingCup, a dzień później poprowadził swój warsztat z testowania w metodyce Agile. Ponieważ warsztaty cieszyły się sporym zainteresowaniem i nie dla każdego wystarczyło miejsc, postanowiliśmy zorganizować dla Was drugą edycję, tym razem we Wrocławiu (19.11.2013).

Podczas warsztatów przestawione zostaną podstawowe zasady Agile, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów jakości i testowania. Zaprezentowane zostaną radykalne różnice w projektach Agile w stosunku do tradycyjnych projektów prowadzonych metodykami sekwencyjnymi. Dowiecie się, dlaczego metodyka Agile wymaga całkowitego zmienienia sposobu myślenia o testowaniu oprogramowania. Trener wyjaśni, co znaczy, że projekt jest sterowany testowaniem, kiedy to testerzy przyjmują rolę wiodącą, a nie włączają się w projekt z opóźnieniem. Nauczycie się, jak używać innych technik testowania, aby dodatkowo wyeliminować ryzyko oraz zapewnić pokrycie w projektach Agile. Na warsztatach omówione zostaną także narzędzia open-source, popularne wśród zespołów Agile, takie jak np. FitNesse.

Koszt uczestnictwa w warsztatach to 2 000 PLN netto/os.

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje reguła kto pierwszy ten lepszy.

 

Więcej informacji znajdziecie tutaj 


Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: kontakt@testerzy.pl.

 

 
 

To powinno Cię zainteresować