Edukacja testerska na Quality in IT

Edukacja testerska na Quality in IT
Podczas naszego występienia na konferencji Quality in IT będziemy rozmawiać o edukacji testerskiej. Mamy przekonanie, że jest ona ważna, ale rozumiemy, że wiele osób może nie podzielać naszej wiary. Chcemy więc pokazać coś wiecej. Chcemy postawić tezę, przeanalizować ją i mamy nadzieję udowdnić, że testowanie ma wartośc biznesową. W takim wypadku również edukacja testerska ma wartość.

Nasza konferecja testerska, przygotowana jest przez cztery prawdziwie testerskie firmy, posiadające szeroką wiedzę i doświadczenie:
- janmedia - użyteczność
- SecuRing - bezpieczeństwo
- TestBenefit - outsourcing
- testerzy.pl

Otrzymaliśmy olbrzymią ilość zgłoszeń.  Nie tylko od kierowników IT, ale również od testerów i analityków. Konferencja dedykowana jest jednak tym, których trzeba przekonać, że testowanie niesie za sobą wartość. Do nich kierujemy informację, że warto edukować testerów, warto inwestować w samo testowanie i podnosić jego rangę.

Nasza prezentacja będzie miała na celu pokazać wartość biznesową edukacji. Chcemy w naszej prezentacji stawiać otwarte pytania i znaleźć na nie odpowiedź. Jeśli nie uda nam się rozwiać Waszych wątpliwości podczas prezentacji zapraszamy do kuluarowych rozmów.

Na nasze wydarzenia są jeszcze miejsca. Zapisz się na stronie Quality in IT >>
To powinno Cię zainteresować