Cartoon Tester, czyli Andy Glover dla testerzy.pl

Cartoon Tester, czyli Andy Glover dla testerzy.pl
Podczas spotkania i rozmowy Andy Glover (Cartoon Tester) odpowiedział na kilka naszych pytań, a czytelnikom testerzy.pl przekazał mały prezent.

Jak zrodził się Cartoon Tester?

Zauważyłem, że kilka moich rysunków (niezwiązanych z testowaniem) rozśmieszało moją żonę. W tamtym czasie nie było wielu rysunków związanych z testowaniem oprogramowania, więc pomyślałem, że spróbuję!

 

Który z rysunków był pierwszym szeroko rozpowszechnionym w Internecie?

Robaki też mają uczucia (Bugs have feelings too - http://cartoontester.blogspot.co.uk/2010/03/bug-advocacy.html). Do dziś jest dosyć popularny i po dwóch latach od publikacji wciąż otrzymuje nowe komentarze.

 

Który rysunek jest Twom ulubionym?

Najlepsze narzędzie testowe (The best test tool - http://cartoontester.blogspot.co.uk/2010/06/whats-best-testing-tool-ever.html

 

Masz zamiar sprzedawać gadżety Cartoon Testera (kubki, t-shirty, itp.)?

Tak, szczegółów wypatrujcie już w 2013 r.

 

Wiele osób uważa, że “testowanie jest martwe”. Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?


Testowanie nie jest martwe, ale może się zmieniać. Podczas gdy oprogramowanie jest wciąż rozwijane, a ludzie opierają na nim swoją pracę, ktoś zapłaci za to, by zostało przetestowane.Dziękujemy za rozmowę
!

Poniżej obrazek jaki Andy na szybko dla Was narysował. Obrazek powstał podczas EuroStar i Testing Dojo z testami bezpieczeństwa.

alt

To powinno Cię zainteresować