Konferencja Belgium Testing Days

Konferencja Belgium Testing Days
Díaz & Hilterscheid wraz z AQIS mają przyjemność zaprosić Was na Belgium Testing Days, konferencję w całości poświęconą testowaniu oprogramowania, która odbędzie się w dniach 14-17.02.2011 r. w hotelu Sheraton Brussels Airport.

Te cztery dni nie będą tylko i wyłącznie wypełnione ekscytującymi pomysłami i nowatorskimi rozwiązaniami najbardziej znanych w świecie testowania oprogramowania osobistości. Jako gość będziesz miał okazję dołączyć do reszty profesjonalistów z zakresu zapewnienia jakości (Quality Assurance, QA). Pomiędzy wybranymi przez siebie wykładami, będącymi kombinacją prezentacji, myśli przewodnich oraz warsztatów, będziesz miał wystarczająco dużo czasu na nawiązanie nowych znajomości oraz konstruktywną wymianę zdań.


Dodatkowo organizatorzy oferują wyjątkową możliwość prywatnej, 15-minutowej rozmowy z wybranym przez siebie lektorem. Zapisy na krótkie sesje odbędą się w trakcie trwania konferencji.


W drugim i trzecim dniu równolegle do wykładów odbędzie się Testing-Dojo-Lab. Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w tej interesującej sesji, możesz zarejestrować się na nią w trakcie konferencji. Pamiętaj tylko o zabraniu laptopa! Każdej osobie organizatorzy poświęcą pełne 2 godziny.


W tym roku organizatorzy wydłużyli konferencję o jeden dzień. W czwartym dniu Geoff Thompson z firmy Experimentus opowie o Test Maturity Model Integration (TMMi).


W tym samym dniu odbędą się: Work Camp - przygotowujący wszystkich zainteresowanych do egzaminu ISTQB Foundation Level; oraz Exam Center – gdzie będziesz mógł podejść do egzaminu ISTQB Foundation/Advanced Level oraz do egzaminów IREB i iSQI.


Więcej informacji na stronie www.belgiumtestingdays.com


Rejestracja potrwa do 31. grudnia 2010 r.


Zapraszamy!

To powinno Cię zainteresować