Konferencja ByteBay

Konferencja ByteBay
Czy konferencje programistyczne mogą być ciekawe dla testerów? Każda okazja na naukę jest dobra, a ByteBay, dzięki swojej warsztatowej formie, to nowe spojrzenie na konferencję programistyczną.
 

Organizatorzy konferencji swoje wydarzenie kierują do programistek i programistów, ale patrząc na agendę również testerzy (techniczni?) mogą znaleźć w niej coś dla siebie. Podczas 8-10 równoległych ścieżek, w ciągu 2 dni, będzie blisko 40 warsztatów typu bring-your-own-laptop (bardzo interaktywnych i praktycznych) lub sesje deep-dive (pogłębiony wykład, demonstrujący pojedyncze zagadnienia). Warsztaty dotykają zarówno języków programowania (Java, Kotlin, Clojure, Scala), narzędzi (Docker, Kubernetes, cloud), baz danych (klasyczne, noSQL), frameworków (Spring, react.js), metodyk (Domain Driven Design) czy kwestii miękkich (np. ścieżka train the trainer).

- "W ByteBay wierzymy że ścieżka rozwoju w branży IT nie jest liniowa, nie odbywa się w identyczny sposób dla wszystkich, nie musi być bezpośrednio powiązana z liczbą przepracowanych lat. Wierzymy że w branży IT nauka jest poprzez robienie. Dlatego postanowiliśmy powołać konferencję gdzie na to położyliśmy największy nacisk. Tu, w trakcie warsztatów, umożliwiamy wzajemne dzielenie się wiedzą, wspólne dyskusje.Gdzie uczestnicy będą mogli wspólnie zarażać się pasja, poprzez praktykę lepiej poznać rozwiązania, narzędzia. A ze względu na mnogość i różnorodność ścieżek jesteśmy pewni że każdy odnajdzie coś dla siebie" - mówi główny pomysłodawca konferencji, Jakub Marchwicki.

 

W programie ByteBay 2018:

  1. Keynote - Programowanie to nie tylko rozmowy o kodzie. Rozpocznijmy inaczej, inspirująco – spójrzmy na to co robimy z zupełnie innej perspektywy!
  2. Sesje warsztatowe - 100% praktycznej wiedzy przekazanej w warsztatowej formie. Bez zbędnej treści – tylko kod, rozwiązania i doświadczenie.
  3. Sesje deep dive, przez niektórych nazywane także university talks. Ponad dwie godziny szczegółowego wykładu. Praktyka dla tych, którzy wolą słuchać niż robić.

 

Konferencja odbędzie się 15-16 marca na Stadionie Energa w Gdańsku.

 

Więcej informacji:

 

Polecamy!

 

To powinno Cię zainteresować